איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ – 10 תשובות לשאלה אחת

100,000 שקל זה הרבה כסף ואולי לא תדע איפה להשקיע אותו. אבל אל דאגה, ריכזנו רשימה של 10 מקומות שבהם תוכלו להשקיע את המזומנים שהרווחתם קשה עם הסיכויים הטובים ביותר להצלחה.

1. השקיעו בעצמכם: קח קורס או למד משהו חדש שיהפוך אותך ליותר ערך עבור המעסיק שלך. 2. השקיעו במשפחה שלכם: קנה להם משהו שהם ייהנו או קנה לעצמך משהו מיוחד שגורם לך להרגיש טוב עם עצמך. 3. השקיעו בקהילה שלכם: תמכו בקבוצת הספורט המקומית או תחזירו לארגון צדקה שעוזר לאנשים במצוקה. 4. השקיעו בבריאות שלכם: רכשו ציוד כושר, צאו לחופשה, או קבלו עיסוי מדי פעם! 5. השקיעו בנסיעות: צאו לטיול לחו"ל, בררו איזה סוג יעד הכי מעניין אתכם, ואז תכננו בהתאם – הזמינו כרטיסים ומקומות לינה לפני יד כדי שהכל יהיה מוכן בבוא העת! 

6. השקיעו בביתכם: קנו קישוטים לחג, צבעו את הקירות או גשו לחנות שיפוץ הבית ותדאגו לתיקון גדול בעצמכם! 

7. השקיעו בעתיד: התחילו לחסוך לפנסיה או השקיעו את הכסף שחסכתם בחשבון איגוד אשראי או בתוכנית 529 שבה הוא יכול לצמוח עם ריבית! 

8. השקיעו במניות: למד כיצד לעשות זאת בעצמך על ידי קריאת ספרים ומעקב אחר מדריכים מקוונים; אם אין לך זמן לזה, שכור משקיע מנוסה לניהול תיק ההשקעות שלך – הוא יראה לך את החבלים ויעזור לך להימנע מטעויות! 

9. השקיעו באג"ח: למדו איך לעשות זאת בעצמך על ידי קריאת ספרים ומעקב אחר הדרכות מקוונות; אם אין לכם זמן לזה, שכרו משקיע מנוסה שיוכל לנהל את תיק ההשקעות שלכם – הוא יראה לכם את החבלים ויעזור לכם להימנע מטעויות! השקעות בדרך כלל אינן מומלצות כאשר יש סיכוי טוב להפסיד את הכסף שלך.

10. אל תשקיעו יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד: דעו והבינו את הסיכונים הכרוכים בהשקעות לפני שאתם משקיעים כסף. 

פרטים אודות השקעות נדלן בגרמניה https://bddror.co.il/2020/06/18/real-estate-in-germany/

לסיכום; סוג ההשקעה שלכם תלוי מה אתם רוצים להשיג בחיים ובמה אתם רוצים להשקיע. אם אתם רוצים להשקיע את הכסף כדי להרוויח עוד כסף אנו ממליצים ללמוד יותר על השקעות פיננסיות.

למידע נוסף עמית והגר השקעות