צוואה

מדוע לא כדאי לוותר על כתיבת צוואה כבר עכשיו?

כולנו רגילים לחשוב שהכול יהיה בסדר ורבים מאיתנו גם מתפתים לחשוב שהם אלה שקובעים מה יקרה להם בחיים. עם זאת, הניסיון מוכיח שאומנם יש לנו שליטה על הדברים, אך עד גבול מסוים, שכן עובדה היא שהחיים שלנו שבריריים. לכן, אם גם אתם הגעתם לגיל שבו אתם מבינים שלא לעולם חוסן ואם אתם רוצים להבטיח שהילדים שלכם לא יכנסו למריבות ביניהם לגבי ירושות, עכשיו זה הזמן לכתוב את הצוואה שלכם. אומנם כתיבת צוואה זה לא עניין של מה בכך ויש סביב העניין לא מעט רגשות מעורבים, אך מצד שני, עדיף שתהיה לכם צוואה כדי למנוע קשיים בעתיד.

אצל איזה עורך דין כדאי לכתוב צוואה?

כמובן שאיש המקצוע שאצלו תכתבו את הצוואה שלכם צריך להיות עורך דין כי זה מה שקובע החוק, אך האם יש לכם מושג לאיזה עורך דין כדאי לכם לפנות? כתיבת צוואה זה נושא רגיש ולכן חשוב שהעניין יתבצע על ידי אדם שאתם יכולים לסמוך עליו. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לבחור רק עורך דין:

  • ששמו הולך לפניו
  • שאנשים אחרים ממליצים עליו
  • שיכול להיות זמין עבורכם
  • שיאפשר לכם גם להכניס שינוי בצוואה בכל רגע נתון

כדאי להיפגש עם כמה עורכי דין ולבדוק מי מהם עושה עליכם את הרושם האמין ביותר, כי אין ספק שבתחום כזה לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים.

כמה זה יכול לעלות?

בין אם אתם חושבים לכתוב את הצוואה שלכם היום ובין אם אתם זקוקים לכל שירות אחר מעורך דין כזה או אחר, מה פתאום שתשלמו על כך מחירים גבוהים? זה נכון אומנם שכולנו שמענו סיפורים על עורכי דין שגובים מחירים אסטרונומיים עבור השירותים שלהם, אך מצד שני, האם זה אומר שעלינו להסכים לשלם כל סכום שדורשים מאתנו? התשובה היא לא ולכן כדאי לעשות השוואה של מחירים. עורכי הדין של ימינו, בין אם הם עוסקים בצוואות ובין אם הם עוסקים בכל תחום אחר, רגילים לכך שהלקוחות משווים ולכן כדאי גם לכם לעשות זאת.