ניצול שואה מרומניה? תכירו: אלו הפיצויים לניצולי שואה מרומניה

ניצולי שואה חיים את חייהם בשגרה הארצישראלית. חלקם הגיעו לארץ ועשו קריירה מדהימה ויש את האנשים שקצת נשכחו מאחור. באופן כללי קשישים בישראל חייבים למצות את הזכויות שלהם, החל מאנשים שצריכים לקבל קצבאות, לצאת לגמלאות, לחפש עבודה בגיל מתקדם, זה או דיור ויש עוד שאר אנשים שמגיעים לגיל השלישי והרביעי שצריכים סיוע, ואין זה משנה מה עברם והם הם ניצולי שואה. 

אבל אם אתם ניצולי שואה מרומניה – חשוב שתדעו שיש לכם זכויות. המוסד לביטוח לאומי מפקיד כבר שנים קצבאות, גמלאות, וזכויות כמו גם פיצויים לניצולי שואה. רומניה מפצה ניצולי שואה בכול העולם וייתכן שלכם מגיעה גמלה או פיצויים. גם אם אתם דור שני לניצולי שואה ייתכן ומגיעות לכם זכויות. 

אז מה מגיע לכם? 

לקשישים מגיעות הטבות כמו הטבות שקשורות לקצבת שארים והטבות, קצבת זקנה, סיוע בעבודה, איתור עבודה בגיל השלישי, קבלת הנחות בדיור או גמלת סיעוד, קצבת שאירים, גמלת ניידות לאחר פרישה מעבודה, קצבאות לנכים, סיוע בנושאים של פנאי ורווחה, סיוע לקשישים עם הכנסה נמוכה, ועוד.

פרטים אודות פיצויים לדור שני באתר עו"ד סיבר וויצקר

לא מצליחים למצות את הזכויות שלכם? פנו לעורך דין ביטוח לאומי

אם אתם לא מצליחים למצות את הזכויות שלכם – חשוב כבר עכשיו להרים טלפון לעורך דין שעוסק בפיצויים לניצולי שואה מגרמניה וזכויות של ביטוח לאומי. באמצעות איש המקצוע תוכלו להבין מה הן הזכויות שלכם, מה מגיע לכם ואיך תוכלו לפטור בעיות של רווחה, רפואה, דיור וכלכלה. כדאי לבחור עורך דין שעובד על אחוזים ויכול לייצג אתכם ללא תשלום – אלא אם הצליח לספק לכם תוצאות. כך תוכלו לחיות את חייכם ברווחה ולהרגיש שיש מישהו שדואג לכם. מידע נוסף באתר http://xn--6dbebpbab4ajbw3b1a8a.com/