נוטריון בתל אביב

תפקידו של נוטריון בתל אביב

כולם יודעים שעריכת דין הוא המקצוע הנכסף ביותר בישראל וכל מי ששואף אליו ידוע עד כמה קשה עובדים על מנת לזכות בתואר. בארץ  קיימים אלפי עורכי דין המוסמכים ברחבי הארץ, אך לא כולם כשירים להיות נוטריון בתל אביב המעניקה תוספת נכבדת לתואר עריכת הדין.

כדי שעורך דין יקבל את היכולת לגשת למבחני לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים על מנת להיות נוטריון הוא צריך להיות וותיק בתחום כעורך דין מעל לעשר שנים. הפיכת עורך דין לעורך דין נוטריון מעניקה לא רק את הרחבת מאגר הלקוחות אלא אפילו הכנסה נוספת לעיסוקו. בתל אביב ישנם המוני משרדים של עורכי דין ואם אתם מחפשים נוטריון בתל אביב תמצאו די מהר.

איך מוגדר נוטריון

נוטריון הוא עורך דין שיש לו וותק של מעל עשר שנים בתחום, וגם הוסמך על ידי משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. רשיון מהסוג הזה מאפשר לעורך דין מוסמך לנסח, לטפל ולאמת מסמכים משפטיים בהתאם למידת הצורך.

מסמכים אלו בהם חתום עורך הדין הנוטריון הינם מסמכים הקבילים בבית משפט. קל למצוא נוטריון בתל אביב –  בעיר הזאת מרוכזים מירב המשרדים של טובי עורכי הדין החל מהגדולים ביותר ועד לקטנים ביותר.

למה באמת צריכים נוטריון

אזרחים ישראליים שמגיעים לשגרירות, כלשהי, בעיר תל אביב נדרשים להציג מסמכים לאימות. המסמכים הללו חייבים לעבור תרגום לשפה רשמית של המדינה הנדרשת, תרגום בפרט לא יספיק כאן. צריך גם לאמת את המסמך.

כדאי לדעת שיש לא מעט סטודנטים שמגיעים לארץ ממדינות ברחבי העולם כדי ללמוד באוניברסיטאות השונות בארץ, וביניהן גם אוניברסיטת תל אביב. לכן ישנו צורך בתרגום, אימות ואישור המסמכים הנדרשים להצגה על פי דרישת הבירוקרטיה בארץ. נוטריון יסייע, יקצר ויקל על התהליך.