שיפוץ מבנה מסוכן

הימנעות מתביעות – שיפוץ מבנה מסוכן

אם עד היום הייתם בטוחים שכל ההגדרה של מבנה מסוכן הינה מעט מוגזמת ושמאחוריה יש אינטרסים כלכליים כאלה ואחרים, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. מבנה מסוכן הוא מבנה שיש בו ליקויים חמורים אשר עלולים להזיק לכל מי שנמצא בתוכו וגם עובר על ידו. ברוב המקרים הסמכות לקבוע שמבנה מסוים הינו מסוכן מוטלת על העירייה המקומית ולכן לא אחת קורה שנעבור ברחוב ונראה שלט שמודיע על כך שמבנה מסוים הינו מבנה מסוכן. חשבתם שתוכלו לקחת את האחריות על שיפוץ מבנה מסוים ככה סתם וליהנות בהמשך מהתוצאה הסופית? כדאי שתעצרו רגע ותבינו: אם אתם רוצים להימנע מתביעה מיותרת, יש להכיר את החוק ולראות איך אתם עומדים לשפץ את הבניין, הקליקו למידע נוסף. 

מי מורשה לבצע עבודות כאלה? 

אם אתם חושבים להתחיל לשפץ בניין מסוכן בדרך מסוימת, כדאי מאוד לבדוק בידי מי אתם עומדים להפקיד את המשימה הזאת. האם אתם רוצים לבחור באנשי המקצוע הכי טובים שיש? האם אתם יודעים דבר או שניים אודות חברת השיפוצים שתהיה אחראית על העניין? והאם מדובר על אנשי מקצוע שיש להם סמכות להתמודד עם משימה מורכבת שכזו? בנוסף, חשוב מאוד לקבל את כל האישורים הנדרשים כדי להבטיח שאתם משפצים כמו שצריך ומבלי שתקבלו בסופו של דבר תביעה מיותרת על העבודה שביצעתם. 

אנשי מקצוע מומלצים 

בין אם אתם רוצים לעשות שיפוץ מאסיבי מאוד במבנה שמוגדר כמסוכן ובין אם אתם חושבים על שיפוץ קטן יותר בבניין שלכם, כדאי שתבדקו שאתם פונים אל אנשי המקצוע הכי מומלצים שיש בלינק כאן. מדובר על תחום שעובדים בו לא מעט אנשים ולכן, אם יש אופציה לבדוק שאתם מפקידים את המשימה בידי מומחים שאחרים ממליצים עליהם, למה שלא תעשו זאת? את כל הבירורים אודות אנשי המקצוע שלכם, כולל המחירים שהם יגבו מכם וכדומה, תוכלו לעשות היום בקלות רבה. המידע לרוב יחכה לכם אונליין ולכן, גם אם תחליטו שאתם רוצים לעשות השוות מחירים, תוכלו לעשות זאת בדרך מהירה שלא תגזול לכם יותר מידי זמן.