פגישת ייעוץ אצל עורך דין

פגישת ייעוץ אצל עורך דין – כמה זה עולה?

מתי נצטרך להתייעץ עם עורך דין? וכמה זה יעלה לנו? יש לא מעט מקרים בהם נזדקק לשירותים של אנשי מקצוע שעוסקים במשפט. אבל מתי זה חיוני? ואיך אפשר לחסוך עלויות? כל הפרטים, בהמשך.

טיפול בגירושין, תביעות כספיות, הגנה מול כתב אישום, סיוע במקרים של עבירות צווארון לבן, הגנה על זכויות יוצרים, תביעת לשון הרע ועוד – כולם דורשים סיוע, ייעוץ וליווי של עו"ד מיומן. אנשי מקצוע שעוסקים בתחום המשפטים ילוו כל אדם בדרכו להשגת מטרה, בעוד שכיום אפשר למצוא מגוון רחב של פרקליטים החל מעו"ד פטנטים עד עוד צוואות. המגוון רחב וגדול וקצרה היריעה כדי להכיל את כול בעלי המקצוע שעוסקים בתחום המשפטים.

אם אתם זקוקים לייעוץ של עורך דין, כדאי שתדעו כי בדרך כלל פגישת ייעוץ, שכר טרחה ומחיר הופעה בבית משפט – יעלו לא מעט, לכן חשוב להכיר את העלויות ולהבין האם אתם זקוקים לסיוע של איש המקצוע או שניתן לקבל לבד את המידע ולהתמודד לבד מול הסוגייה.

אז כמה יעלה לנו עורך דין?

לפני שננקוב במחירים של שירותים כאלה ואחרים, חשוב לדעת ששירות של עו"ד נחלק לכמה שירותים החל מפגישת יעוץ ראשונית שיכולה לעלות כמה מאות שקלים (לדוגמא: 800 שקל לפגישה בנושא גירושין), עד לייצוג בבית משפט שיכול לעלות עשרות אלפי שקלים. בין היתר ישנו שירות הוצאות מכתבים וצווים שגם הוא מתומחר בכמה מאות שקלים. על פי רוב, שירותים של עורכי דין יעלו ככל שאיש המקצוע ותיק בתחום בזמן ששכר טרחה של עורך דין מתחיל מ300 שקלים לשעה עד ל1000 שקלים בממוצע.

לא תמיד חייבים להגיע לפגישה

חשוב לדעת שכדי לקבל מידע משפטי יעיל – לא תמיד צריך לגשת לעו"ד או לטלפן איליו. בעשור האחרון אפשר לקבל מידע משפטי מהיר, זמין וחיוני באמצעות גלישה בפורטלים ואתרים של מומחים. בין היתר אפשר ליצור קשר עם חברות שעוסקות במשפטים שמספקות ייצוג בחינם, בעיקר במקרים של תביעות נזיקין או תביעות רכוש, תוך גבייה של אחוזים מסכום הפיצוי שיינתן לתובע. בין היתר אפשר להתייעץ בחינם עם עורכי דין דרך המייל או טלפונית. ייעוץ כזה בדרך כלל ניתן בחינם.

חפשו מידע אטרקטיבי און ליין

חפשו מידע אטרקטיבי און ליין באתרים ייעודיים אפשר למצוא מאמרים, פסקי דין, חוקים כתובים, תצהירים, מידע מקוון וכל מה שצריך בתחום המשפטים. חפשו פורטל חוק ומשפט שמעדכן את החוקים החדשים כמו גם את התקנות החשובות ומציג מידע חיוני ומאמרים אותם כותבים עורכי דין. באמצעות מחקר און ליין וקבלת תשובות לשאלות בוערות – אפשר לחסוך משמעותית בהוצאות גדולות, בזמן, כסף ומשאבים.