עורך דין לנהיגה בפסילה

עורך דין לנהיגה בפסילה

ניתן היום לראות בכבישי הארץ פעילות אכיפה מאסיבית של משטרת ישראל, אשר מנסה להילחם בתאונות הדרכים ובעברייני התנועה. אך כל אחד עלול למצוא את עצמו תחת ההגדרה של עבריין תנועה, היות וכל אחד עלול לעשות טעויות. במידה וקיבלת פסילה מנהלתית, אך עדיין בחרתם לעלות על הכביש ונתפסתם נוהגים בזמן פסילה – זה בדיוק הזמן להיעזר בשירותיו של עורך דין לנהיגה בפסילה. מדובר על עורך דין המתמחה בתחום התעבורה, בעל ניסיון רב שנים בתיקים של נהיגה בפסילה. נהיגה בפסילה הינה נהיגה על ידי אדם הנמצא פסול מלהחזיק או לקבל רישיון נהיגה, אך הוא עדיין בחר לעלות על הכביש. כמו כן, ההגדרה מתאימה לנהג שבחר לנהוג בניגוד לתנאים המצויים ברישיון הנהיגה שלו, או נהג שקיבל פסילה מלהחזיק ברישיון רכב אך הוא עדיין משתמש בו.

במקרה שרשיונכם נפסל בעקבות החלטה של המכון הרפואייכנסו לקבלת מידע נוסף על המכון הרפואי לבטיחות בדרכים באתר של עו"ד דנה דוד

כל היתרונות של עורך דין לנהיגה בפסילה

בהתאם לחוק, מספיק שנשלחה הודעה בדואר רשום לגבי פסילת הרישיון של הנהג, על מנת שהפסילה תיכנס לתוקף. במידה והנהג לא קיבל לידיו את ההודעה, הוא עדיין יחשב בפני בית המשפט כנהג בפסילה. במידה ונהג זה ייעצר על ידי המשטרה, מעשה הנהיגה שלו יחשב כחמור במיוחד היות והדבר מראה על זלזול בגורמי החוק ובמערכת המשפט. כתוצאה מכך, הענישה במקרים אלו נחשבת לחמורה ביותר – עד 3 שנות מאסר וקנס של עד 100 אלף ₪. בית המשפט יכול לבחור בין שני העונשים, או לחילופין להטיל את שניהם ביחד. עורך דין תעבורה המתמחה בתחום, יוכל למנוע את עונש המאסר בפועל ולהקטין את גובה הקנס הכספי. עורך דין מקצועי ומנוסה, יוכל לטעון לחפותו של הנהג, במיוחד אם מדובר על מקרה ראשון של נהיגה בזמן פסילה. חשוב לבחור לעבוד עם עורך דין בעל אחוזי הצלחה גבוהים וזמינות גבוהה לכל לקוח. מענה מהיר יכול להוות גורם מכריע, במקרים של נהיגה בפסילה.

לסיכום, עורך דין לנהיגה בפסילה יכול בהחלט לסייע לכל מי שנתפס כשהוא נוהג בזמן פסילת הרישיון שלו. מטרתו העיקרית של עורך הדין, היא למזער את הנזק ולמנוע את העונש של מאסר בפועל.