איך לבחור עו"ד לנהיגה בשכרות?

איך לבחור עו"ד לנהיגה בשכרות?

יצאתם לבלות? חגגתם? נהניתם? דפקתם את הראש? אולי אתם לא במצב לשמוע ולהבין מה אומרים לכם, אבל אסור לכם בשום אופן לנהוג ברכב. במידה ולא צייתם להנחיות הזהירות בדרכים הבסיסיות ביותר ונהגתם בשכרות אתם עלולים לשלם על כך בשלילה ולעיתים אפילו במאסר.

בין אם זה היה מקרה חד פעמי ובין אם לא, הן בשוגג והן במזיד, אם נתפסתם נוהגים בשכרות תחת השפעת אלכוהול או סמים, אתם כאמור עלולים לשלם על זה מחיר יקר מאוד.

אם נקלעתם למצב כזה, בו נתפסתם הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות לעורך דין נהיגה בשכרות. אם אתם רוצים איכשהו לצאת מזה בזול עם העונש המינימלי ביותר, אתם חייבים להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי המתמצא בחוקים ובנבכי דיני התעבורה.

בכדי שתוכלו לבחור את איש המקצוע המתאים לכם, הנה הדרך איך לבחור עו"ד לנהיגה בשכרות.

למידע על מה העונש על נהיגה בשכרות לחצו על הלינק

טיפים למציאת עורך דין

  1. מקצועי, מנוסה ומומחה – הדבר החשוב ביותר כאשר אתם מחפשים עורך דין לנהיגה בשכרות, הוא עניין מקצועיותו. חשוב מאוד שתבחרו עורך דין העוסק בתחום התעבורה אחד כזה שכבר ייצג תיקים של נהיגה בשכרות בהצלחה. איך תמצאו אותו? חיפוש קצר ברשת או סבב שאלות אצל מכרים ותמצאו את עורך הדין שלכם.
  2. מקצועי ואמין – חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין אמין וישר, אחד כזה שלא יתלה בכם תקוות שווא אלא יגיד לכם את כל האמת ואת החוק המדויק. אם אתם מרגישים שעורך הדין מבטיח לכם הקלות לשווא, כדאי לכם למצוא עורך דין אחר.
  3. זמינות – אחד הדברים שעלולים לעכב את הטיפול בתיק או להשיג תוצאה מאכזבת, הוא כשעורך הדין עסוק מידי בתיקים אחרים.