ביטוח תאונות אישיות

איך לקבל ייעוץ משפטי במחיר מסובסד

שירותים משפטיים עולים כסף ולעיתים הרבה כסף. דבר זה כולל גם שירותי ייעוץ מעורכי דין. למרות כל זאת, אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם לשלם את הסכום הנדרש בשוק לגבי ייעוץ משפטי, בוודאי תשמחו לשמוע שתוכלו לפנות אל האגודה לייעוץ משפטי על מנת לקבל שירות זה במחיר מסובסד.

פונים לעמותה- עצה לכל דבר

סיוע משפטיחשוב לדעת שהעמותה לייעוץ משפטי מפעילה אתר אינטרנט שמאגד אינפורמציה רבה ברוב תחומי המשפט. דבר זה מאפשר לכל אחד ואחת להיכנס אל האתר על מנת לקרוא אודות אותו נושא בו הוא או היא זקוקים לייעוץ.

בנוסף, בכל תחום יש שאלות נפוצות שיכולות לענות על השאלות החשובות ביותר לגבי אותו נושא משפטי בו מעוניינים בייעוץ ראשוני.

לאחר קריאת כל המידע אודות הנושא, ניתן לפנות לייעוץ משפטי ראשוני. חשוב לדעת שפגישת הייעוץ הראשונה בעמותה היא ללא עלות. אם אתם בעלי הכנסה נמוכה בוודאי תשמחו לשמוע שניתן לקבל באמצעות העמותה שירות משפטי מסובסד, יש לקחת בחשבון כי תצטרכו להוכיח שאתם עומדים בקריטריונים שקבעה העמותה לגבי הגדרת בעלי הכנסה נמוכה.

מה תצטרכו להמציא

אם אתם מעוניינים להיעזר בשירותי העמותה חשוב מאוד לברר טרם הגעה מהם המסמכים אותם תצטרכו לשלוח לעמותה. ניתן לשלוח באמצעות הדואר האלקטרוני את המסמכים הבאים:

  • תלושי המשכורת שלכם ושל בני זוגכם במהלך ארבעת החודשים טרם הבקשה.
  • מצב חשבון העובר ושב שלכם בארבעת החודשים שקדמו לבקשה.
  • צילום ברור של תעודת זהות

העמותה תבחן את העניין ותחזור אליכם עם תשובה האם היא אישרה לכם תשלום מוזל של שירותי הייעוץ המשפטי על ידי עורכי הדין המומחים ובעלי הניסיון שמספקים שירותים שונים במסגרת העמותה.