איך לזכות בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח?

אם אתם בתהליך של תביעה נגד חברות הביטוח, בוודאי התחלתם להכיר את ההתנהלות מול חברות הביטוח. כן, כן, אלו שלא שכחו אף חודש לקחת מהחשבון שלכם את הסכום, מערימים עליכם קשיים כרגע את מה שמגיע לכם, לכאורה. 

גם אם בהתחלה זה נראה לכם פשוט, אם מדובר בסכומים משמעותיים כדאי להכיר את השיטה ולדעת לקראת מה אתם הולכים. הביטוח לא ישחרר את הכסף מהר, ויכול להיות שתדרשו להרבה מאוד סבלנות ואורך רוח עד שתראו את הכסף במלואו.

אבל יש גם בשורות טובות. אתם יכולים להגדיל את הסיכוי לזכות בתביעה של הביטוח. לקבל בדיוק את הסכום שאתם רוצים. בלי כאבי ראש ולב, פשוט ישר ולעניין. 

איך? אתם בוודאי שואלים. המשיכו לקרוא כדי לדעת. לקריאה בנושא תביעת סיעוד ביטוח לאומי

לזכות בתביעות סיעוד נגד חברות הביטוח:

אם אתם רוצים לקצר תהליכים ובעיקר, לחסוך מעצמכם הרבה התנהלות מיותרת מול חברת הביטוח כדאי קודם כל להכיר את המנגנון. והרי הוא לפניכם. חברות הביטוח לא יריבו אתכם כאשר מדובר בסכומים זניחים יחסית. בכל זאת, אתם עדיין לקוחות רווחיים שלהם. 

מתי מתחילות הבעיות? כאשר אתם תובעים סכומים גדולים שיכולים להגיע למעל מיליון ₪ כאן זה כבר סיפור אחר. לחברת הביטוח, למעשה, כמעט לכל חברות הביטוח יש מנגנון שבנוי היטב כדי לעצור תביעות כאלו.

איך הם עושים את ז? מאוד פשוט. זוכרים את הדפים שקיבלתם כשהצטרפתם לביטוח? אולי כן אולי לא, אבל מה שבטוח שהיו שם אותיות קטנות וצפופות שלא קראתם. אז זהו, ששם הסתתרו להם העוגנים של חברת הביטוח בדיוק מול התביעה שאתם רוצים להגיש היום.

בשביל לדלג על כל התהליך, העצה הטובה ביותר היא לקחת עורך דין מקצועי שיודע להתנהל מולם ושיעשה לכם את העבודה. מידע נוסף באתר https://www.siud-law.co.il/