עורך דין מקרקעין – כדי שלא תשלמו מיסים מיותרים

מס שבח, מס רכישה, היטלי השבחה… האזרח הרגיל מן השורה לא תמיד יודע למה בדיוק התכוון החוק. מה אנחנו משלמים ומתי. אז בדיוק לשם כך יש לפנות אל עורך דין מקרקעין המתמצא בכל הנושא של מיסוי מקרקעין.

כאשר אנחנו עומדים לפני רכישה או מכירה של דירה אנחנו פוגשים מושגים שלא תמיד ברורים לנו דיים. אלו כרוכים יחד עם עסקת הנדל"ן. על מנת שנדע ונבין על מה בדיוק המדובר וגם האם ואיך ניתן להקטין את סכום המס ככל האפשר, מומלץ מאוד לפנות אל עורך דין מקרקעין דוניץ אשר מגיש את שירותיו בדיוק בנושא הזה של מיסוי מקרקעין. כך נקבל את המקסימום האפשרי תוך תשלום מס מינימלי.

מיסים בעסקאות נדל"ן

נכיר את המיסים השונים אותם אנחנו נדרשים לשלם כאשר אנחנו באים לבצע עסקת נדל"ן.

מס שבח – מס אותו אנחנו נדרשים לשלם בעת אשר אנחנו באים למכור נכס. 

מס רכישה – זהו מס אותו אנחנו נדרשים לשלם כאשר אנחנו באים לרכוש דירה.

היטל השבחה – זהו מס אותו יש לשלם בעת המכירה של הנכס עבור ההשבחה שהשבחנו את הנכס.

לא עושים עסקאות נדל"ן ללא ליווי של עורך דין!

כולנו יודעים כי רכישת נכס נדל"ן אינה מסתיימת במחיר אותו אנחנו נדרשים לשלם על הנכס. יש לנו את התשלומים עבור תיווך, הוצאות המשכנתא, ביטוחי חיים ועוד. אך בעוד תשלומים אלו הינם שרירותיים, הרי שכאשר מדובר בתשלומי המיסים השונים, שם מדובר במחירים תנודתיים. כלומר מס רכוש או מס שבח אינם סכומים קבועים ושרירותיים וניתן להשפיע עליהם. אך זאת, רק בעזרת ליווי מקצועי.

עורך דין בתחום של מיסוי מקרקעין ידע לתכנן עבורנו באופן נכון את המס וזאת לפני שנחתום על חוזה הרכישה או חוזה המכירה בפועל.

איך תבחרו את עורך הדין?

ניסיון, וותק ומקצועיות. אלו שלושת הפרמטרים אשר אותם עליכם לבחון לפני שתסכמו עם עורך דין זה או אחר. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את הליווי הכי מקצועי ומשתלם עבורכם.

משרד עורכי דין  דוניץ, הכתובת שלכם בכל מה שקשור לעסקאות נדל"ן.

שווה גם לקרוא על הליך גילוי מרצון.