עו"ד שחר ולר

עו"ד שחר ולר

כל מי שזקוק לשירותיו של עורך דין מקצועי, מנוסה ואמין, חייב להכיר את עו"ד שחר ולר. מדובר על אחד מעורכי הדין המובילים, המוכרים והמוערכים ביותר בארץ. שחר מתמחה בתחום של דיני חוזים, דיני הגנת הצרכן, דיני ביטוח ודיני תובענות ייצוגית. חיפוש מהיר במנוע החיפוש של גוגל, יוביל ללא מעט פסקי דין שונים בהם היה מעורב עו"ד ולר. הוא הוביל את לקוחותיו לתוצאות הטובות ביותר שניתן היה להגיע אליהן, דבר שמסביר את ההמלצות וחוות הדעת החיוביות שניתן למצוא עליו במדיות השונות. מעבר לסיוע שהוא מעניק לכל מי שזקוק לכך, עו"ד ולר מוכר גם בתור סופר מוכשר שכתב כבר מספר ספרים בתחומי המשפט השונים. ספרו הראשון יצא לאור בשנת 2002 – "חובות גילוי של מבוטחים בחוזי ביטוח", ולאחר מכן בשנים 2005 ו- 2007 יצא ספרו השני בשני כרכים, אשר עוסק בתחום של פירוק חוק חוזה הביטוח.

עו"ד שחר ולר – מה כדאי לדעת עליו?

כאמור, מדובר על עורך דין מכובד ומוכר, אשר מתמחה במגוון תחומי משפט שונים. עו"ד ולר כתב את שני ספריו במסגרת סדרת הפירוש היוקרתית, הכוללת ספרי משפט שמספקים פירוש לחוקי החוזים. הספרים יצאו לאור בהוצאת האוניברסיטה העברית, דבר שכמובן תמך רבות במעמד ובמוניטין של עו"ד ולר. למעשה, ניתן למצוא לא מעט פסקי דין שונים, בהם מצוטטים משפטים שונים מתוך הספרים שלו.  חלק גדול מהנקודות המועברות בספרים האלו, הפכו להלכה פסוקה בזכות בית המשפט העליון אשר אימץ אותם לליבו. מעבר לכך, כדאי להדגיש כי עו"ד ולר מעבר להיותו עו"ד תביעה נגזרת, מתמחה גם בתחום של ליטיגציה מסחרית מורכבת, הוא מספק ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר ועוסק גם בליווי של עסקאות שונות. משפטנים רבים זכו לצפות בו, במהלך אחד השיעורים שהוא מעביר בתחום של דיני חוזים ודיני תובענות ייצוגיות במסגרות האקדמיות השונות. מעבר ללימודים שלו במכללות ובאוניברסיטאות השונות, הוא אף מרצה בפני השתלמויות שופטים, השתלמויות עורכי דין ומסגרות רבות נוספות.

לסיכום, כל מי שזקוק לשירותיו של עורך דין ברמה הגבוהה ביותר, חייב להכיר את עו"ד שחר ולר. מדובר על עורך דין מנוסה ומקצועי שישמח לסייע בכל בעיה.