רשלנות רפואית בלידה ערוך

כך נולדת תביעה

הבטן ההריונית שלך הולכת ותופחת. בתוכה גדל יצור פלאי שביום מן הימים יצא החוצה אל העולם ויקבל את מלוא האהבה. בתקופה זו כולם תומכים בך ומספקים לך את כל מה שאת זקוקה לו. במהלך ההיריון מתבצעות בדיקות רבות שנועדו על מנת לבדוק את תקינות ההיריון, בריאות ההריונית ואלמנטים נוספים שנהוג לבדוק בתקופה זו. כל בדיקה כזו נעשית על ידי אנשי צוות רפואי מיומנים ומנוסים אשר ברב המקרים לא מבצעים טעויות והכול עובר בשלום.

מאידך רשלנות רפואית בלידה עלולה לקרות במקרים שונים. כאשר מתבצעת רשלנות כזו הנפגעים העיקריים הם האם ההריונית והתינוק שעלול לסבול מסיבוך כלשהו. הרופאים ואנשי הצוות אשר מטפלים באישה לוקחים על עצמם את האחריות ברגע שהם מחליטים לטפל בה. אין זה משנה באיזה הליך רפואי מדובר, האחריות היא תמיד על הצוות הרפואי.

כיצד להשיג עורך דין מיומן

ישנם עורכי דין רבים וכל אחד מהם עוסק בתחום שונה בתכלית. כאשר אתם מבקשים למצוא עורך דין שעוסק ברשלנות רפואית ניתן לערוך חיפוש ברשת האינטרנט או להתייעץ עם חברים ובני משפחה. עו"ד גלית קרנר הינה עורכת דין מנוסה שמתמחה בייצוג של נפגעי רשלנות רפואית. ניתן לפנות אליה ולהציג בפניה את הבעיה.

פניה אל עורך דין כדאי שהיא תהיה מגובה בכמה שיותר הוכחות שלכם. החל ממסמכים רפואיים אשר מכילים את רשימת התרופות, דיאגנוזות, הערות של הרופאים והאחיות ועוד. עורך הדין ילמד את החומר ויסתמך על תקדימים שונים שיסייעו לכם לזכות בפיצוי הולם בבית המשפט.

עדים מומחים וחקירה מאומצת

עורכי דין טובים ידעו להביא עדים מומחים שיתמכו בגרסה ובנתונים שהצגתם. חקירה נכונה תחייב את בעלי האחריות לספר מה באמת קרה מבלי להסתיר פרטים חשובים. רק עורך דין מנוסה ידע לשאול את השאלות הנכונות ולהציג את המסמכים הרלוונטיים ביותר אל מול בית המשפט. הליווי הצמוד הינו חשוב מאוד בעיקר כאשר מדובר על תקופה רגישה. גם תמיכה של בני המשפחה יכולה לסייע מאוד למי שנמצא בהליך של תביעה בגין רשלנות רפואית. בסיום התהליך תוכלו להודות לעורך הדין על הטיפול המסור והתוצאה משביעת הרצון.