תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

חברות הביטוח דוחות למעלה מ30 אחוזים של תביעות סיעוד מדי שנה בשנה. על אף שישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לבטח את עצמם בביטוח סיעודי בחברה פרטית כלשהי ומשלמים ממיטב כספם מדי חודש בחודש לחברת הביטוח וזאת בכדי לקבל את שמגיע להם אם חלילה יגיעו למצב סיעודי, הרי שחברת הביטוח לא מאשרת כל תביעה שהיא נתבעת וכך לא מעט אנשים אשר זקוקים לכסף אשר מגיע להם מתוקף היותם במצב סיעודי, מוצאים את עצמם נדחים על הסף על ידי חברת הביטוח, כאשר החברה אפילו לא מבטיחה לפצות אותם על כל השנים אשר הם שילמו לחברת הביטוח.

תביעת ביטוח סיעודי – מתי?

אם חשבתם שתישארו צעירים לנצח, אתם בוודאי יודעים שזאת רק משאלת לב. בסופו של דבר כולם מזדקנים. מכיוון שמרבית האנשים מבינים זאת, הם בוחרים לבטח את עצמם בביטוח סיעודי על מנת לדאוג לעצמם ולבני המשפחה שלהם במקרה שהם יגיעו למצב סיעודי בשל תשישות נפש או בשל גילם. ביטוח סיעודי אמור להקנות קצבה חודשית לאדם סיעודי, כאשר הוא מוכיח שהוא במצב סיעודי בהתאם לקריטריונים הרלוונטיים. אולם כאמור, על אף שלא מעט אנשים מבטחים את עצמם בביטוח סיעודי פרטי, חברות הביטוח דוחות לא מעט מהתביעות. אדם סיעודי אמור לקבל עזרה בגין מצבו. אולם לא כל אדם מוגדר על פי חברות הביטוח כסיעודי ועל כן, חשוב לבחון את הקריטריונים השונים ולוודא כי אכן האדם הסיעודי עומד בהם. במידה והאדם עומד בקריטריונים המדוברים עליו לדאוג שמומחה בתחום תביעות ביטוח יעשה עבורו את הפרוצדורה הנדרשת לצורך הגשת התביעה על מנת שהוא יקבל את שמגיע לו בצורה הקלה והמהירה ביותר.

קראו על ביטוח סיעודי השוואת מחירים

מדוע לא כדאי להגיש תביעת סיעוד באופן עצמאי?

על אף שכל אדם יכול להגיש תביעת סיעוד באופן עצמאי, הרי שזה בהחלט לא כדאי. על מנת שתביעת סיעוד אכן תתקבל והאדם אכן יקבל את מה שמגיע לו מחברת הביטוח שבה הוא מבוטח, כדאי לבחור באיש מקצוע או חברה העוסקים בפן הפרוצדורלי של הגשת תביעות סיעוד ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.