מה עושים שעסקת דירה נכשלת?

קניית דירה היא תהליך שאינו פשוט שכולל משא ומתן עם בעלי הדירה הקודמים או עם הקבלן, גיוס הון עצמי לקבלת משכנתא, והתמודדות עם בירוקרטיה רבה שכולל מילוי טפסים, הצגת אישורים מסוגים שונים, בדיקת אזור המגורים, פנייה לרשויות לסיוע כלכלי ברכישת דירה, ועוד.

בתהליך של רכישת דירה ישנם מקרים לא בודדים של קונפליקטים עם מוכר הדירה, עם הקבלן, עם הרשויות ושאר גורמים שיש להתנהל מולם בזמן רכישת הדירה.

אבל כיצד מתמודדים עם עסקת קנייה שנכשלה או שמתחילה להגיע אל מקומות שאינם טובים לשני הצדדים?

כדי להתמודד עם עסקאות נדלן כושלות או כאלה שלא מצליחים להגיע בהן להבנות עם כלל הגורמים הקשורים למכירת הדירה, חשוב לפנות לשירותיו של עורך דין מקרקעין.

אבל כיצד עורך דין זה יסייע לכם?

מי שזקוק לגישור או פתרון של קונפליקטים בנוגע לרכישת דירה, חשוב שידע כי עורך דין מקרקעין יכול לסייע לו רבות בתחום. עורך דין מסוג זה יספק ייעוץ בכל הנוגע לרכישת דירה בצורה הטובה ביותר, הוא יבדוק את תנאי החוזה המדוברים ויעבור על החוזה ויתקן אותו במידת הצורך.

עורך דין מקרקעין ינסה לנסח חוזה שאינו פוגע באף אחד מהצדדים בעסקה, הוא יסביר לרוכש את החשיבות של אישורים וצווים ברכישה או בבניית בית, ויסייע לו להתמודד עמם, תוך שעורך דין מקרקעין יקנה לרוכש הבנה במושגים החשובים הקשורים לרכישת דירה.

בנוסף חשוב לדעת כי שירותים של עורך דין מסוג זה מסייעים לפתרון קונפליקטים וסכסוכים גם עם המוכר, גם עם הקבלן, וגם בין הקונה לרשויות השונות.

אז אם אתם נמצאים בתהליך רכישת דירה שאינו מתנהל כמו שרציתם – יש להיעזר בעורך דין מקרקעין אשר יוכל לעזור לכם בכל הנוגע לעסקות מכר, עסקאות בנייה, השבחה ופיתוח נדל"ן, עסקאות קומבינציה, תכנון ובנייה, טיפול בתב"ע, שדרוג נכסים, השבחת קרקע ועוד.

עורך דין כזה יוכל לחסוך לכם מאות אלפי שקלים בזמן הרכישה, ולהקנות לכם שקט נפשי בכל שלב ובכל תהליך הרכישה.