הסרת פסקי דין

הסרת פסקי דין מהאינטרנט אינה משימה קלה. ישנם גורמים רבים שתורמים לאופן שבו אנשים תופסים ומגיבים לתוכן. אחד הגורמים הללו הוא האלגוריתם המשמש את פלטפורמות המדיה החברתית. האלגוריתם מעצב את האופן שבו אנו רואים דברים מכיוון שהוא מחליט איזה תוכן יוצג בעדכונים שלנו.

גורם נוסף שתורם לאופן שבו אנשים תופסים תוכן ומגיבים אליו הוא מדור התגובות באתרים או בלוגים. חלקים אלו מלאים לרוב בשיפוטים ובדעות שעלולות להיראות כפוגעניות או שליליות כלפי אדם או קבוצת אנשים. הסרת קטעי ההערות הללו עשויה לשפר את הדרך שבה אנשים מתקשרים עם משתמשים אחרים בפלטפורמות המדיה החברתית.

הסרת פסקי דין מהאינטרנט באמצעות ניהול מוניטין

כיום בעלי עסקים רבים אשר נתבעו בעבר יכולים לסבול משם רע ברשת וזאת בעקבות הימצאותם של פסקי דין ותביעות נגדם שמופיעות ברשת לעיני כל. היום כל אדם יכול להזין את שמו של אדם, חברה וספק ולקרוא אודותיו מידע רב מהרשת. לעיתים המידע שמופיע הוא טוב ולעיתים הוא רע והוא כולל פסקי דין שפוגעים בשמו. כאן נכנס לתמונה ניהול מוניטין.

ניהול מוניטין הוא תהליך של החזרת שמו הטוב של מישהו או שיפור התדמית הציבורית שלו לאחר שנפגע.

כמה דוגמאות לניהול מוניטין כוללות הסרת ביקורות מקוונות, מחיקת תוכן שלילי בפלטפורמות מדיה חברתית וניהול תוצאות חיפוש מקוונות. אסטרטגיות אלו יכולות לשמש כל מי שחש שנעשה לו עוול על ידי החברה או האינטרנט.

תהליך ניהול המוניטין הוא מסובך ויכול להימשך חודשים עד שקשה להסיר את כל העקבות של משהו מהאינטרנט. עם זאת, יש כמה דרכים לוודא שפסקי הדין לגביך ייעלמו בסופו של דבר מהרשת אם לא תרצה אותם שם מלכתחילה. על מנת להסיר פסקי דין מתוצאות החיפוש באינטרנט מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בניהול מוניטין עם דגש על הסרת פסקי דין מהרשת.