קורות חיים לעורך דין

קורות חיים לעורך דין

להיות עורך דין זהו מקצוע רציני, ונושא זה נוגע גם לכתיבת קורות החיים שלכם. המטרה היא שהמעסיק הפוטנציאלי יתרשם מהכתיבה והיצירתיות שלכם, וחשוב שתסבירו מהו הערך המוסף שלכם, מדוע דווקא לבחור בכם?

כתיבת קורות חיים לעורך דין – כנסו לאתר

באתרים הרלוונטיים לכתיבת קורות חיים של העוסקים במקצועות שונים, תוכלו למצוא כמה דוגמאות כיצד לכתוב קורות חיים לעורך דין, ותקבלו גם טיפים מעולים, אלה נכתבו ע"י מומחי גיוס. המשימה איננה מסובכת, תוכלו לעשות זאת תוך 5 דקות.

מהו תחום ההתמחות שלכם?

קודם כל יהיה עליכם לציין את תחום ההתמחות שלכם. עורך דין לענייני פלילים? עורך דין לענייני קרקעות? ישנם לא מעט תפקידים משפטיים אשר יכולים להתאים לכם, כמו עבודה במשרד עורך דין פרטי, ציבורי, בתחום העסקים, עבודה מנהלית ועוד.

האם רק סיימתם את הלימודים?

אין ספק כי לימודי משפטים אינם קלים ולא כל אחד מתקבל. אם סיימתם לא מזמן, כדאי שתבדקו את האפשרויות שלכם למצוא עבודה בתחום בו התמחיתם. למשל: עורך דין בתחום פרוטוקול דיני מס, עבודה במסגרת הסניגוריה הציבורית ועוד.

 איך למשוך את תשומת ליבו של המעסיק?

כעורכי דין הציפיות מכם הן גבוהות, כך לגבי כתיבת קורות חיים עורך דין. עליכם להביא טיעונים שישכנעו את המעסיק, ולפרט את כישוריכם, לציין מהו הניסיון אותו צברתם, כך גדלים הסיכויים למצוא עבודה. 

קורות חיים במספר דקות

במספר דקות תלמדו כיצד לכתוב קורות חיים בולטים, יהיה עליכם להתאים את המכתב לכל עבודה וכל מטרה, השתמשו בשפה הרלוונטית לתחום, ולבסוף, כתבו באופן מרשים ויצירתי.

כתיבה על פי תבנית

באתר תוכלו למצוא תבנית עיצוב המתאימה לכל תפקיד, בחרו את זו הרלוונטית לכם, וכתבו תוך זמן קצר קורות חיים מרשימים!