עו"ד לתביעות תאונות דרכים

עו"ד לתביעות תאונות דרכים – כיצד בוחרים עורך דין טוב

כשאנחנו עומדים בפני תביעה משפטית, לא משנה אם אנחנו תובעים או נתבעים, הרי שאנחנו לא נוכל לעבור את התביעה בשלום אם לצידנו עורך דין שייצג אותנו בצורה מקצועית, בצורה מושלמת, מתחילת הדרך ועד סופה. רק כך אנחנו נוכל לייצג את עצמנו בהליך, לפני ובזמן המשפט.

נכון הדבר גם כשמדובר בתביעות תאונות דרכים. בין אם אנחנו אלה שביצענו את התאונה ואנחנו עומדים בפני תביעה, למשל תביעה אזרחית או אפילו תביעה פלילית בנושא, ובין אם אנחנו אלה שנפגעו כתוצאה מהתאונה, ואנחנו מבקשים לתבוע את חברת הביטוח שתשלם לנו פיצויים על התאונה ועל כל מה שעברנו בעקבותיה.

לשמחתנו, יש לא מעט עורכי דין שמתעסקים בתביעות של תאונות דרכים, אז כל מה שיש לנו לעשות זה פשוט לבחון איזה עורך דין יכול לייצג אותנו בצורה הטובה ביותר, וכיצד עלינו לבחור את האיש שלנו.

חשוב להבהיר, הבחירה שלנו תתבצע על פי פרמטרים שונים, אשר חלקם נקבעים בהתאם לתנאים שעומדים לרשותנו וכן בהתאם למה שאנחנו מחפשים.

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

על פי עו"ד בוים ותומא ראשית אנחנו נבחן את הניסיון שיש לאותם עורכי דין. אנחנו נחפש אך ורק עורכי דין שיש להם מספיק ניסיון בשביל לייצג אותנו, בהליך קדם משפטי וכן בהליך המשפטי עצמו.

שנית, אנחנו נבחר עורך דין זמין, נגיש, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שילווה אותנו לאורך כל התהליך, בצורה עקבית, בלי דחיות, בלי עיכובים.

שלישית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מה הגישה של העורך דין. האם הוא מחפש ניצחון בכל מחיר,האם הוא מחפש פשרות, האם הוא ריאלי. זה חשוב מאחר וזה יכול להשפיע על התוצאה ועל הדרך בה הוא יפעל.