שחר ולר

שחר ולר

שחר ולר, עו"ד לתביעה ייצוגית, נחשב לאחד מעורכי הדין המוכרים והמובילים ביותר בעולם דיני הביטוח ובתחום של התביעות הנגזרות והייצוגיות. מדובר על אדם רב פעלים, שניתן לשמוע עליו לא פעם בחדשות או לקרוא עליו באתרי האינטרנט השונים. כמו כן, כדאי לדעת היא שמח פעיל גם בעולם האקדמיה, והוא אף כתב לא מעט מאמרים מקצועיים וספרים בתחום המשפט. כל מי שמתעניין בתחום דיני הביטוח, יוכל לשאוב המון ידע והשראה מהספרים והמאמרים הרבים פרי עטו. כמו כן, ניתן לשמוע אותו מרצה בתפקידי הוראה מגוונים בפקולטות שונות למשפטים, בכל רחבי הארץ.

שחר ולר – קווים לדמותו

קודם כל, חשוב לציין כי מדובר על אדם בעל רקע רב בתחום המשפטי. שחר הינו עו"ד מומחה לתביעה נגזרת, דבר שיכול להיות משמעותי עבור לא מעט אנשים. אך תחילת דרכו בעולם המשפט החלה אי שם בשנת 1992, כאשר עו"ד שחר ולר סיים את לימודי המשפטים שלו באוניברסיטה העברית בירושלים. תחילת הקריירה המקצועית שלו החלה בפרקליטות מחוז ירושלים, מיד בסיום הלימודים שלו. בהמשך דרכו המקצועית, עורך דין שחר ולר עבד בפרקליטות מחוז תל אביב. כבר בשנת 1993 שחר התקבל כחבר בלשכת עורכי הדין, ובכך בעצם התחילה הקריירה המשפטית שלו. שחר סיים את עבודת הדוקטורט שלו בדיני ביטוח, ולאחר מכן החליט להתחיל את הקריירה העצמאית שלו בתור עורך דין עצמאי, המתמחה בתחום הליטיגציה. היום שחר ולר מספק שירותי ייעוץ משפטיים במספר תחומים שונים, אך הוא בעיקר נחשב בתור עו"ד לתביעה ייצוגית, או לחילופין, עו"ד מומחה לתביעה נגזרת.

לסיכום, עורך דין שחר ולר סיים את לימודי התואר הראשון שלו באוניברסיטה העברית בירושלים, לאחר מכן המשיך ללימודי תואר שני באותה האוניברסיטה ולבסוף הגיש את עבודת הדוקטורט שלו בשנת 1999. מאז ועד היום הוא מרצה במוסדות אקדמיים בכל רחבי הארץ, משמש בתור עו"ד מומחה לתביעה נגזרת או עו"ד לתביעה ייצוגית. כמו כן, ניתן למצוא לא מעט מאמרים וספרים שהוא כתב בתחומי המשפט השונים, דבר שיכול להעשיר את הידע של כל מי שמתעניין בתחום.