עורך דין מיסים – מתי נרצה לשכור את שירותיו לטווח ארוך

הרבה פעמים כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין, פלילי או אזרחי, מדובר על מקרה בודד בגללו אנחנו פונים אליו. למשל, אם יש לנו בעיה מסוימת שאנחנו צריכים לטפל בה, אז נפנה אל עורך דין, הוא יבדוק את העניין, ייצג אותנו, וכשזה יסתיים, ייפרדו דרכינו. 

אך ישנם מקרים מסוימים בהם אנחנו נידרש לקשר ארוך טווח. למשל, במקרים בהם אנחנו בעלי עסקים, בעלי חברות, אז יש לנו צורך בעורכי דין שיוכלו ללוות אותנו בתהליכים שונים, לעזור לנו להתנהל בצורה נכונה וחוקית. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא עורך דין מיסים. מדובר על עורך דין המתמחה בדיני מיסים, בין אם מקומיים ובין אם בהקשרים בינלאומיים. אז אנחנו נרצה לשכור את שירותיו מתוך כוונה שהוא ייצג אותנו בסיטואציות שונות ונוכל להיעזר בו בשביל שלא נמצא את עצמנו עוברים על החוק או נמצאים במצב בו אנחנו פועלים בצורה לא נכונה ומפסידים כתוצאה מכך כסף. 

מתי נרצה להשתמש בשירותיו לטווח ארוך?

אנחנו נרצה להיעזר ולהשתמש בשירותיו של עורך דין מסים לטווח ארוך בסיטואציות מסוימות. 

למשל, אם אנחנו מנהלים חברה הפועלת במדינה מסוימת או פועלת במספר מדינות, אז יהיה נכון לעבוד באופן צמוד עם עורך דין מע"מ מתוך כוונה שהוא יעזור לנו גם לקבל הקלות במס וגם בשביל להתמודד עם טענות שעלולות להיווצר, למשל, שלא שילמנו מסים כחוק. 

כמו כן, אם אנחנו עובדים בתור עצמאים לא פעם אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסוג של עימות מול רשויות המס, אז יהיה נכון להשתמש בשירותיו של עורך דין שייצג אותנו, הן לפני שזה יגיע למקרה של חקירה והן בשלבים מתקדמים יותר.