רכישת דירה מקבלן

היתרונות של רכישת דירה מקבלן

מי שמעוניין לרכוש דירה חדשה ישירות מקבלן , נהנה מיתרונות רבים של אופציה זו.

הסטנדרט החדש

כשאתם קונים דירה בבניין חדש אתם מקבלים מעבר לדירה גם בניין מפואר, חדש ונקי בסטנדרט הבנייה הגבוה המקובל כיום. לובי גדול ומואר, כניסה מרשימה, חניון תת קרקעי ואולי אפילו מתקנים מיוחדים כמו כמה מעליות, בריכה משותפת, חדר כושר, מועדון דיירים או שומר. 

הטרנד העכשווי

בדירות החדשות יש ריצוף, חיפוי קירות, שיש מטבחים, אינסטלציה ואביזרים הם מוצרים שמשתנים ומתפתחים כל הזמן ונתונים לאופנות, עיצובים וחידושים. כשאתם רוכשים דירה חדשה מקבלן מעבר למצב החדש, הנקי והתקין של כל אלה, סביר להניח שתמצאו גם את העיצובים המתקדמים והחדישים כמו אריחים גדולים, אסלות תלויות, ניאגרות סמויות ועוד, הכול בהתאם לתקציב הפרויקט שבחרתם. 

בטיחות במיזמים חדשים

כמו האופנות, גם תקני הבטיחות ודרישות ביטוחי המבנה הולכים ומשתכללים כל הזמן ומתאימים את עצמם לתקופות. חשש מרעידות אדמה, מלחמות בעורף והתחממות גלובלית מעמידים את הקבלן בפני דרישות לתקנים מסוימים שבהם יעמוד הבניין כמו ממ"ד בכל דירה, עזרים נגד שריפות ועמידות בפני רעידות אדמה. כל אלה מבטיחים כי אתם תקבלו דירה בטוחה ועמידה. 

שינויים בדירה

אחד היתרונות הגדולים ברכישת דירה מקבלן הוא האפשרות לערוך שינויים בדירה טרם בנייתה ולהתאים אותה לדרישות שלכם, לצרכים המשפחתיים ולרעיונות המקוריים של מעצבי הפנים שלכם. תוכלו להזיז קירות פנימיים, להוסיף ולהזיז מתגים ונקודות חשמל, לשנות מיקומים של כיורים ואסלות (במידת האפשר), לשנות את חיפוי הקירות, הריצוף והמטבח. 

גם אפשרות התשלומים לקבלן במקרים רבים היא נוחה יותר למיקוח מאשר חוזה מול אדם פרטי שצריך גם הוא להעביר את הכסף לגורם שממנו הוא קנה דירה. 

 

אל תקנו דירה ללא עורך דין. פנו עוד היום אל כבהה עדי ושות' >>>