לימודי משפטים

בחרו בקפידה מה מתאים לכם ללמוד

כל מי שרוצה לעשות משהו משמעותי בחיים וחושב על קריירה רצינית שואל את עצמו בשלבים מסוימים של החיים מה כדאי לו ללמוד.

זה נכון שיש הרבה מאוד סיפורים על אנשים שהצליחו בחיים גם בלי שתהייה להם שום השכלה, אך אין ספק שרבים מאיתנו כן צריכים ללמוד כדי להצליח. האפשרויות שהעידן המודרני מציע לכל אחד מאיתנו הן רבות ביותר, כי אתם יכולים לבחור בין תואר ראשון במשפטים, תואר בתקשורת או בכל תחום אחר, ולכן אפשר להבין מדוע אתם מרגישים מעט מבולבלים נוכח האפשרויות הרבות.

שילוב של אידיאולוגיה, הצלחה כלכלית ועניין

לא כל האנשים רוצים שהעבודה שלהם בעתיד תהייה קשורה גם לאידיאולוגיה ולא כולם רוצים שהיא תהייה מעניינת, כי יש הרבה אנשים שהדבר היחיד שחשוב להם זה לעשות כמה שיותר כסף. אם אתם בעצמכם לא הייתם רוצים לוותר על אף אחד מהמרכיבים של עניין, כסף ושליחות, אז יכול להיות שלעשות תואר ראשון במשפטים זו בחירה שכדאי לכם לבחון לעומק. התחום הזה אומנם מושך אליו הרבה מאוד אנשים מידי שנה, אך אתם צריכים לדעת שלא כולם הופכים בסופו של דבר לעורכי דין ולא כולם הם אנשי מקצוע טובים. עליכם להיות מוכנים לעבודה קשה הן במהלך הלימודים והן בעבודה עצמה, אך תוכלו להיות בטוחים שאם זה מה שרציתם לעשות בחיים אתם תצאו עם סיפוק אחרי כל יום במשרד.

ההשקעה בעתיד שלכם

הלימודים, בין אם הם בתחום המשפטים ובין אם הם בכל תחום אחר, גוזלים לנו בדרך כלל לא מעט שנים מהחיים. עם זאת, אלה שנים שבהן אתם תקבלו את כל הידע שאתם צריכים ואלה השנים שאחריהן אתם תוכלו להיות אנשי מקצוע מובילים.

מאת

יריב בן אבו

עו"ד יריב בן אבו, בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל-אביב, הינו עורך דין בעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום האינטרנט, זכויות יוצרים ועוד. משתף את הקוראים בידע מקצועי ואישי שצבר לאורך הזמן.

One thought on “בחרו בקפידה מה מתאים לכם ללמוד”

  1. התחלתי ללמוד מחשבים מבלי בכלל לקרוא איך בנויה התוכנית, אחרי סמסטר של גיהנום טהור, החלטתי לעשות הסבה. קראתי סילבוסים של תוכניות לימוד השונות והבנתי שממש מתאים לי משפטים. אני אמור להתחיל בסמסטר אביב. מקווה שהפעם זה יצליח לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *