משרד עורכי דין שפותרים כל בעיה!

למצוא משרד עורכי דין שיודע לתת מענה למגוון רחב של אתגרים זה לא דבר קל. ככל שמגוון הפתרונות וההתמחויות של המשרד עימו אתם עובדים רחב יותר, כך אתם יודעים שאתם בידיים טובות יותר, ועטופים בחיבוק רחב יותר.

הסיבה פשוטה – קייסים מורכבים יכולים ללכת ולהסתבך, כמו גם פשוט להיות מורכבים מהרבה עולמות שונים. ככל שעורכי הדין שלכם מעורבים ביותר עולמות משפטיים, כך יש להם את היכולת למצוא פתרונות יותר ייחודיים ויותר מדויקים, עם ידע שנאסף על בסיס ניסיון רב-ממדי, וזה פועל כמובן לטובתכם, הקליינטים המרוצים.

  • תחומי התמחות שונים בעולם המשפט:

עולם המשפט מורכב מאינספור התמחויות ותתי-התמחויות. בסופו של דבר, יש כמה נושאים מובילים שתופסים הרבה מהכותרות:

  • נדל"ן – מטיפול מדויק בחוזים של שכירות או קניה ומכירה, דרך עסקאות של נדל"ן מסחרי ורבי קומות, ועד לפרויקטים של התחדשות עירונית, פינוי בינוי, תמ"א 38 ואחרים.
  • דיני תאגידים – כולל עולם ההייטק הישראלי המשגשג והמורכב, עם ייעוץ צמוד ומקצועי, ניסוח הסכמי מייסדים, הקמת תאגידים ורישומם (או רישום עמותות, חברות בע"מ), ליווי בגיוס הון, וכל מה שצריך להקמה ותחזוקה של עסק בצורה חוקית ובריאה.
  • דיני עבודה – אחד מהתחומים היותר מאתגרים, דיני עבודה דורשים ייצוג חזק ותקיף, בכדי לדאוג לאינטרסים שלכם בצורה מלאה וחריפה מול הצד שמנגד. לעובדים שמגיע להם פיצויים או לעסקים אשר מתגוננים מתביעות.

גישור וישוב סכסוכים

הדרך הטובה ביותר לסיים סכסוכים זה על-ידי הגעה להסכמה דרך גישור. בית המשפט ימליץ על כך בכל תיק ותיק, בטח בסכסוכים על כסף, שכן מדובר לרוב בהגעה לפתרון ההרמוני ביותר תוך הסכמה של שני הצדדים על פשרות – מה שנקרא – פתרון הוגן.

משרד סקלר לוי עריכת דין מתמחים בכל אחד ואחד מהתחומים הנ"ל, ויוכלו לייצג אתכם בנאמנות בכל מצב של סכסוך משפטי מורכב הדורש חריפות, דיוק, וירידה לפרטים הקטנים. הגישור מכסה על כל התחום המסחרי, בהליכי הגישור ובוררות מסחרית. קבלו ייעוץ, ליווי וייצוג מלא במקרים של סכסוכים של בעלי מניות, ליטיגציה מסחרית, בקניין רוחני, ועוד.