פינוי שוכר מדירה

פינוי שוכר מדירה – יש פתרון

אם יש לכם דירה שנמצאת בבעלותכם והשוכרים הגרים בה מסרבים לשלם את תשלומי המיסים, השכירות ו/או מסרבים לפנות את הבית, יש פתרונות קלים ומהירים. יש באפשרותכם את האפשרות לשכור משרד עורכי דין, או עורך דין שעוסק בתחום פינוי שוכר מדירה כבר מרגע גביית החובות ואפילו עד למועד הפינוי של המושכר עצמו.

הרבה בעלי דירות נקלעים למצב בו הדיירים שגרים בנכס לא מפנים אותו בסיום החוזה ואף מעכבים את תשלומי השכירות. הסיטואציה הזאת מכניסה את בעלי הדירה לתקופה קשה שעלולה לצבור חבויות ונזקים גם לדירה עצמה, שלא לדבר על מצב פלילי בו ישנו איום גם על בעלי הדירות.

אם כבר קיבלתם החלטה לקיים תהליך של פינוי שוכר מדירה דעו כי התהליך הפך להיות מאד קל ונגיש היות ונעשה תיקון תקנות סדר הדין האזרחי המעניק יכולות לקבלת פסק הדין לפינוי בתוך כ60 יום במקום שנה ויש מקרים שגם תוך 30 יום.

לכשמגישים את תביעת פינוי המושכר, התובע צריך לייצר פירוט של טענות התובע ולדאוג שיצורפו התצהירים והמסמכים המתאימים על מנת שניתן יהיה לבצע את הפעולות המתאימות לביסוס התביעה וליצירת תהליך אפקטיבי וזריז למימוש פינוי שוכר מדירה – תהליך שמומלץ מאד לבצע יחד עם עורכי הדין אותם שכרתם למטרה זו.

החלטתם לשכור עורך דין לפינוי המושכר? נהדר! כי התהליך הזה מחייב התערבות משפטית. אל תשכחו לוודא שמדובר בעורך דין שהומלץ לכם על ידי אנשים אמינים ובעל נסיון, וותק והסמכות מתאימות לתהליך רגיש זה כדי שתוכלו לקבל תוצאות יעילות ולסיים את התקופה הזאת עם חיוך ולא עם עגמת נפש.

ואם כבר החלטתם לשכור משרד עורך דין למטרת הפינוי עליכם לוודא שמדובר בעורך דין מומלץ, בעל נסיון וותק בתחום לצורך קבלת התוצאות הכי אפקטיביות וללא סיום התהליך עם עוגמת נפש וחובות שעלולים להצטבר ולהכניס אתכם לתקופה מאתגרת וקשה.