ייצוג נפגעי תאונות עבודה

מקרי בוחן המתאימים לתביעת תאונת עבודה

בכל מקרה בו עובד נפגע במהלך יום העבודה שלו, הוא יוכל להגיש תביעה לקבלת פיצויים מחברת הביטוח המבטחת את מקום העבודה שלו. בכל מקרה לגופו יהיה צורך לבחון את המקרה ולבדוק את הגורמים לאירוע. וזאת כדי להגדיר מהי הסיבה, ואילו פיצויים יוכל העובד לקבל. אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בכל תאונת עבודה הוא הפגיעה של העובד. כלומר, מה נגרם לו כתוצאה מתאונת העבודה. האם הוא נפגע באופן כזה שמונע ממנו לעבוד בתקופה הקרובה? האם זו פגיעה בלתי הפיכה?

מקרים שונים של תאונות עבודה

  • כוויה במטבח המסעדה – עובדי מסעדה או עובדי קייטרינג חשופים ללא מעט סכנות. וזאת בגין ההימצאות שלהם במטבחים שבהם מוצרי חשמל רבים וגופי חימום עוצמתיים. הם עלולים להיפגע ולקבל כוויות משמעותיות. זה יכול להיות מתבשיל מבעבע שנשפך על גופם, ממגע ישיר עם גוף חימום וכדומה.
  • החלקה – כאשר הרצפה במקום העבודה הייתה מחליקה בגין סיבה כלשהי, ועובד החליק וניזוק כתוצאה מכך. ההחלקה עשויה להתרחש בגין רצפה רטובה או כתוצאה מחומרים שומניים שנשפכו על הרצפה. התוצאה של החלקה עשויה להיות שבר בגפיים או פגיעה חמורה יותר.
  • נפילה מגובה – עובדים לא מעטים נמצאים חשופים לסכנות נפילה מגובה, כמו כאן. הם עומדים בראשי בניינים, על פיגומים או מנופים. הנפילה מסוכנת מאוד, ועושים פעולות רבות כדי להפחית את הסיכון. אבל יחד עם זאת לא פעם מתרח מקרה מצער. ופועל נופל מקומה גבוהה בעת ביצוע התקנה, פעולת בניה, שיפוץ או ניקיון.
  • פגיעות ממכונות – בכל מפעל יש מכשור מיוחד אשר נועד לאפשר את ביצוע תהליכי הייצור במקום. המוכנות הללו הן מכונות רבות עוצמה אשר עלולות לגרום לנזק חמור במקרה של תאונת עבודה. אם יד נתפסת במכונה חלילה, הפגיעה בהחלט חמורה מאוד.

לפנות אל עורך דין לייצוג מוצלח

בכל מקרה כזה וכן בכל מקרה אחר בו עובד נפגע במהלך העבודה שלו, יהיה עליו לפנות אל עורך דין שייצג אותו מול חברת הביטוח הייצוג המקצועי יבטיח כי הוא יוכל לקבל את מקסימום הפיצויים שהוא יכול לקבל.

קראו מידע חשוב על רשלנות בהריון  https://www.sultanlaw.co.il/single-post/2019/10/10/medical-malpractice-in-pregnancy