בחירת עו"ד – כיצד לבחור עו"ד

בחירת עורך דין היא אף פעם לא משימה קלה. בדרך כלל אנחנו רוצים למצוא את העורך דין הטוב ביותר, אך יחד עם זאת, אנחנו מבינים שככל שהוא יהיה טוב יותר, כך עלות שכר הטרחה תהיה גבוהה בהתאם. אז מה עושים במצב כזה ואיפה לחפש ולמצוא עורכי דין טובים?

בחירת עו"ד – כיצד לבחור עו"ד

איתור עורך דין פשיטת רגל טוב שיכול לעזור ביעילות בבעיה הספציפית שלכם, הוא כאמור לא דבר קל. אל תצפו לאתר עורך דין טוב פשוט על ידי חיפוש בספר הטלפונים או צפייה בפרסומת. אין מספיק מידע במקורות אלה שיעזרו לכם למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר.

המלצות במדיה החברתית

אין כמו המלצות אותנטיות מחוויה של לקוחות ברשתות החברתיות. בפייסבוק ובגוגל בעיקר תוכלו להיחשף לחוות דעת והמלצות או דיס המלצות שיוכלו לסייע לכם רבות באיתור ערך הדין שאתם מחפשים. שימו לב כיום ניתן גם לפברק המלצות, אבל עין מספיק חדה תצליח להבין מה אמיתי ומה פחות…

הפניות אישיות

גישה טובה יותר, כדי למצוא עו"ד טוב היא לדבר עם אנשים בקהילה שלכם שחוו את אותה הבעיה שאתם נתקלתם בה – למשל, אם יש לכם טענה של הטרדה מינית, דברו עם קבוצת נשים.

שאלו אותן מי היו עורכי הדין שלהן ומה הן חושבות עליהם. אם אתם מדברים עם רבים שסבלו מבעיה משפטית דומה, רוב הסיכויים שתגיעו עם מספר טלפון של עו"ד ראוי.

לא לסמוך רק על המלצות

אל תקבלו החלטה לגבי בחירת עורך דין אך ורק על סמך המלצה של מישהו אחר. לאנשים שונים יהיו תגובות שונות לסגנון ולאישיות של עורך דין; אל תחליטו על העסקת עורך דין, עד שפגשתם את עורך הדין, ולאחר שתדונו עימו בעניינכם ואחר כך תחליטו אם אתם מרגישים בנוח לעבוד איתו.

כמו כן, יתכן שיהיה קשה למצוא עורך דין באמצעות הפניה אישית עם המומחיות הדרושה לכם (למשל, אם לחברכם היה עורך דין מעולה לגירושין, אך אתם זקוקים לייעוץ התאגדות – ייתכן שהפנייה לא תועיל לכם הרבה).

מוזמנים לפנות למשרד שלנו עוד היום – עו"ד מתת פלסנר.