רכישת דירה מקבלן

עורך דין לרישום קבלנים – עיקרי תפקידיו

רישום קבלנים הינו שלב בו קבלן מקבל הכרה רשמית – רישיון שמתיר לו לעבוד בענף ולספק עבודה ללקוחות. הרישום מתייחס להיקפי העבודה שהקבלן מורשה לקבל לפי היקפי ההוצאות סביב הפרויקט. לא מעט קבלנים מגלים שהרישום הינו אתגר קשה והם לא מצליחים לעבור אותו בעצמם. הוא דורש מסמכים רבים, מילוי טפסים שונים וכן הוכחות ברורות כי הקבלן עומד בתנאי הסף של רשם הקבלנים על מנת שהוא יהיה זכאי לקבל את הרישום.

מהם התפקידים של עורך דין?

כאן מגיע לעזרת הקבלנים עורך דין המתמחה בכל הקשור אל רישום קבלנים ומציע את השירות שלו. מדובר על שירות מעולה שמקצר את הדרך לקבלנים ומאפשר להם לפעול באופן ממוקד ויעיל מאוד מול משרד הבינוי. עורך דין לרישום קבלנים בודק יחד עם הקבלן מהם הנתונים האישיים שלו על מנת להגיש את הבקשה לרשם הקבלנים בצורה נאותה שיש לה סיכויים גבוהים לעבור בהצלחה. עורך הדין יכול במקרים רבים לסייע לקבלן ולתת לו פתרונות יעילים על מנת לקדם את עצמו במהירות ולעמוד בתנאים הנדרשים באמצעות פתרונות יצירתיים. כאלו שקבלן לא יכול היה להעלות על דעתו בעצמו.

בנוסף מציע עורך דין לרישום קבלנים שירותי העלאת סיווג קבלנים. מדובר על שירות שמאפשר לקבלן להעלות את הסיווג שלו ולהציג מול הגורמים המתאימים את ההוכחות כי הוא זכאי על פי הפרמטרים להעלות את הסיווג שלו לרמה גבוהה יותר. דבר שיאפשר לו לבצע עבודות בנייה בהיקפים גדולים יותר.

לסיכום

עורך דין לרישום קבלנים ממלא תפקיד חשוב בפן הרשמי של הקבלן והרישוי שלו. הוא מקצר את הדרך ומאפשר לקבלן לקבל את הרישיון המתאים לו תוך פרק זמן קצר ובלי לבזבז על כך זמן יקר.