עורך דין פלילי יכול לעזור לך

כיצד עורך דין פלילי יכול לעזור לך

עורך דין פלילי ידוע ככזה שמייצג מגוון נאשמים מול בית המטפט תוך שהוא דואג לאינטרסים של הלקוחות שלו. עורכי דין מסוג זה נועדו להגן על הלקוחות שלהם ויהי מה, ולכן הם מצטיירים לעיתים רבות ככרישים קרי רוח.

עם זאת ולמרות התפקיד המרכזי של עורך הדין והוא להוציא את הנאשם או את החשוב בפשע זכאי, ישנם עוד כמה דרכים שבהן עורך דין פלילי מסייע ללקוחות שלו.

אז כיצד עורך דין פילי יכול לעזור לך?

ייעוץ ראשוניעו"ד פלילי מסייע כבר בייעוץ ראשוני כבר לפני חקירה או שימוע בבית המשפט. עורכי דין מסוג זה יכולים לספק פגישת ייעוץ או ייעוץ טלפוני שיעזור לנאשמים להבין כיצד עליהם לפעול על מנת שלא יסתבכו  יותר עם החוק.

ייצוג בעת חקירה – עורך דין פלילי הוא כזה שנועד לעמוד לצד חשוד בעת שמתקיימת חקירה פלילית נגדו. עורך הדין תפקידו לייעץ לחשוד בחקירה ואף לסייע למנוע הגשת כתב אישום נגד החשוד.

שחרור ממעצר – אם אתם מובאים למעצר, עורך דין העוסק בפלילים יכול לסייע לכם להשתחרר מוקדם יותר מהמעצר או לדרוש עבורכם שחרור בערבות. בכל מקרה בכל מצב של מעצר או לקיחת למעצר חשוב להתקשר לעורך דין פלילי מומלץ וטוב.

ייצוג הולם בבית המשפט – כל אדם המואשם בעבירה מכל סוג זכאי לעורך דין שיגן עליו. אם הואשמתם בעבירה חמורה רצוי לבחור בעורך דין פלילי מצוין שיכול לסייע לכם לצאת זכאים מבית המשפט או להפחית את גזר הדין.

התנהלות בעולם העסקים – עורכי דין פליליים מסייעים רבות גפם לאנשים בעולם העסקים. עורך דין פלילי הוא כזה אשר יכול לייעץ לכם בהתנהלות עסקית ולעזור לכם להבין את הדרך הטובה ביותר וגם החוקית לבצע את העסקים שלכם.

תביעה – דרך נוסף שבה מסייע עורכך דין פלילי ללקוחות שלו היא בעת הגשה של תביעה אזרחית מול גורמים שונים.

אז אם אחד הסיבות שמנינו מוכרת לכם – זה הזמן למצוא את עורך הדין הפלילי המוצלח ביותר.