עורך דין נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות – איך עו"ד לנהיגה בשכרות יכול לסייע?

עבירת תנועה עלולה להעמיד את הנהג מול פרוצדורה לא קלה ולא נעימה. היא עלולה להוביל אותו לעונש חמור של מאסר וכן לקנסות בסכומים בלתי מבוטלים. אחת העבירות הנפוצות הינה נהיגה בשכרות. נהג שעלה לרכבו לאחר שהוא שתה כמות משמעותית של משקה חריף אינו אחראי ואינו מורשה לנהוג. כדי להרתיע נהגים מלעשות מעשה מסוכן זה המשטרה אוכפת את הנושא. וזה אומר שבמידה ונחשד נהג על כך שהוא נוהג בשכרות, הוא יעמוד בפני בדיקה כדי לזהות מהי רמת האלכוהול בדמו. ובמידה ויתברר כי הוא אכן שתה ולאחר מכן יצא לדרך – הוא ישלם על כך מחיר משמעותי.

במה יועיל עורך דין?

אמנם יש חוקה וכללי ענישה. אבל תמיד אפשר לנסות למצוא דרך להקל על העונש. כיצד? לא כל אחד יודע מה ואיך. אבל עורך דין נהיגה בשכרות הוא איש מקצוע שיש לו היכרות מעמיקה עם החוקים. מלבד זאת הוא רכש מיומנות בהתנהלות מול בית המשפט על מנת להוציא את המיוצגים שלו בנזק מינימלי גם במקרים של עבירות חמורות. עורך דין שמלווה את האדם שנהג בשכרות יוכל להביא תועלת מרובה. הוא זה שידריך את הנהג, ישמע מה בפיו ומה בדיוק ארע בפועל. כמו כן הוא יכוון אותו להתמודדות נכונה מול החקירה. מה אומרים, איך להתנסח ומה לא לומר. במרבית המקרים יועיל עורך דין כזה בכך שחומרת העונש תפחת. 

לבחור עו"ד מנוסה

כדי להצליח במשפט ולסכם אותו עם עונש על נהיגה בשכרות מינימלי חשוב לעבוד עם עורך דין מומחה לעבירות נהיגה בשכרות. הוא מחזיק בידיו יכולות מוכחות ויש בכוחו לנהל את העניינים באופן יעיל. רק כך אפשר להקל על העונש על הנהג.