מוניות הדר לוד

מוניות הדר לוד המקורי לנתב"ג מאז 1948 – זמינות 24/7

כשאנחנו רוצים ליהנות משירות של תחנת מוניות, אזי שאנחנו מצפים שהתחנה תהיה מסוגלת לספק לנו שירות הסעות 24/7. זה לא משנה אם אנחנו לקוחות פרטיים, עסקיים או כל גורם אחר. אנחנו רוצים לדעת שאנחנו עובדים עם תחנת מוניות לנתב"ג שמסוגלת לספק לנו שירות במשך כל ימי השבוע, בכל שעה שנרצה, בלי קשר לשאלה, מתי אנחנו מתקשרים ולמתי אנחנו מבקשים לקבל את השירות.

בתחום המוניות או בתחומים אחרים, יש משמעות לזמן ויש משמעות לשאלה מתי מתקשרים לקבל את השירות ומתי המונית אמורה להגיע אלינו. סביר להניח, שאנחנו לא נתקשר ברגע האחרון להזמין שירות הסעות אלא אנחנו נעשה את זה במהלך היום, לעיתים נעשה שעה-שעתיים קודם, ואם מדובר בשירות הסעות שאנחנו מצפים ליהנות ממנו בשעות הלילה המאוחרות או הבוקר המוקדמות, אז סביר להניח שנתקשר כבר במהלך היום להזמין. כך ההזמנה ונוכל להיות בטוחים שהיא התקבלה.

תחנת מוניות לוד המקורי אשר מציעה לנו שירות הסעות לנתב"ג וכן למקומות אחרים, מאז שנת 1948, מספקת שירות מוניות עם זמינות של 24/7. כלומר, אנחנו יכולים ליהנות מהשירות של התחנה במשך כל ימות השבוע, בכל שעה. זה כולל ימי שישי בערב, ימי שבת בבוקר, חגים ומועדים אחרים. בכל עת שנצטרך שירות מוניות נוכל לפנות אל התחנה וליהנות ממנו.

חשוב להדגיש כאן היבט משמעותי, עצם זה שהתחנה מוכנה, יכולה ואכן מספקת לנו שירות במשך כל שעות היממה, כולל במהלך שעות הלילה או הבוקר, מלמד משהו גם על האמינות שלה כלפי הלקוחות אשר פונים, גם כלפי אופי השירות והחשיבות שהיא מספקת ליחס שלה ללקוחות, וכן כמובן זה מלמד משהו על המקצועיות שלה. הרי לקוחות מצפים שתחנת מוניות תעבוד 24/7, אחרת איך הם יוכלו לקבל שירות בשעות לא שגרתיות?

תחנת מוניות הדר לוד מספקת ללקוחות שלה את השירות הזה, כי היא מבינה את הצרכים של הלקוחות שלה, והנהגים שלה מוכנים לספק את השירות בכל עת שהם נדרשים לכך, לטובת הלקוחות של התחנה.

להזמנות טלפוניות: 03-9711103 מוניות הדר לוד בע"מ לנתב"ג (המקורי)