איך תבטיחו את האינטרסים שלכם בעת השכרת הדירה שלכם?

השכרת הדירה שלך יכולה להיות דרך מצוינת להרוויח קצת הכנסה נוספת, אבל היא כרוכה גם בכמה סיכונים. כדי לוודא שאתה משכיר את הדירה שלך בבטחה, יש כמה צעדים שעליך לנקוט. החל מחקירת השוכר ועד לוודא שכל הניירת תקינה, טיפים אלו יסייעו להבטיח שאתם משכירים את הדירה שלכם בצורה אחראית ובטוחה.

צרו קשר עם עורך דין שכירות >>>

הכר את השוכר

  1. אתה יכול להתחיל פשוט לשאול חברים ובני משפחה שעשויים להתעניין בהשכרה, או בחיפוש מקוון אחר שוכרים פוטנציאליים. 
  2. בדוק את זיהוי השוכר הדבר הראשון שעליכם לעשות כדי להשכיר את הדירה שלכם הוא לבדוק את זיהוי השוכר. אתה רוצה לוודא שמותר להם לשכור דירה בבניין שלך ושהם לא מתכננים לעבור על כללים או חוקים בזמן שהם גרים בו. 
  3. ודא שכל המידע שלך על השכור מעודכן. ביצוע חיפוש מהיר באינטרנט.
  4. ברגע שיש לך מאגר של דיירים פוטנציאליים, שאל אותם כמה שאלות שיעזרו לך להחליט אם הם מתאימים לחלל שלך.

חוזה להשכרת דירה 

חשוב להבין באיזה סוג חוזה עליך להשתמש, ואמצעי בטיחות אחרים שאתה צריך לנקוט. אז אם אתה מחפש דרך להרוויח קצת הכנסה נוספת באמצעות השכרת הדירה שלך, זכור כי השכרת דירה היא החלטה גדולה ויש צורך בחוזה על מנת להבטיח שכל הצדדים המעורבים יבינו את זכויותיהם וחובותיהם. 

חוזה שכירות מתווה את תנאי השכירות, כגון משך ההסכם, גובה השכירות, כל עמלה נוספת, כללי שכירות משנה או הסקת השכירות ועוד. הוא כולל גם מידע על הפקדות ביטחון וכיצד הם יוחזרו בתום השכירות. קיום חוזה מפורט יכול לעזור להגן הן על השוכרים והן על המשכירים מפני מחלוקות פוטנציאליות. חשוב ששני הצדדים יקראו ויבינו את כל חלקי ההסכם לפני החתימה עליו.

לתיאום פגישה עם עו"ד מלכא ושות>>>