אישור הסכם גירושין

איך משיגים אישור הסכם גירושין?

גירושין הוא שלב בחיים שזוגות לא מעטים עומדים מולו. תקופה של חיים משותפים עומדת להסתיים, והדבר עלול להיות מלווה באקורד של כאב וצער. לא פעם הגירושין עוברים דרך תסכול, כעס ועוגמת נפש. אבל כיום יותר זוגות בוחרים ללכת בדרכי שלום. במקום לריב ולהוציא את כל הכלים כדי לנצח ולקבל כמה שיותר, הם בוחרים ללכת בדרך של שלום. הם בוחרים להגיע להסכמות בכל מה שאפשר כדי למנוע מריבות וחיכוכים מיותרים שיעיבו על התהליך ויגרמו לפרידה להיות טעונה יותר.

כך מגיעים להסכם

אבל במקרים רבים קשה מאוד להגיע להסכמה. כי כאשר עומדים בפני פרידה עלולים להיות ניגודי אינטרסים רבים בכל הנושאים. בעניין חלוקת הרכוש, בעניין משמורת על הילדים ועוד. כך שלא תמיד ניתן להגיע להסכם שיהיה מקובל על שני הצדדים. אבל תמיד כדאי לנסות. כי כאשר נפרדים עם הסכם גירושין התהליך יהיה מהיר יותר וקל. הוא יוביל את הצדדים לשלב הסופי במהירות וימנע הוצאות מיותרות ולוחמה בלתי נעימה.

גישור והגעה לעמק השווה

כדי להצליח להשיג אישור הסכם גירושין צריך להתנהל עם מומחה בתחום. הלה מכיר את הנושא על בוריו וכן את הנושאים הקשים בין בני זוג שעומדים לקראת גירושין. בעזרתו ניתן לנסח נכון את ההסכם ולמצוא את הנוסחה המתאימה למציאת הפתרון הנכון והמוצע לפי המצב והנתונים האישיים של בני הזוג הנפרדים. כך אפשר לקבל החלטות מוסכמות על שני הצדדים בנושאים שונים, ולצעוד בדרכים של שלום לעבר השגת המטרה הרצויה – אישור הסכם גירושין.

שיתוף פעולה מקסימלי להשגת המטרה

כדי להצליח להשיג הסכם גירושין חייבים שיתוף פעולה מקסימלי משני הצדדים. גם האיש וגם האישה צריכים להיות חדורים במוטיבציה כדי להצליח להוביל את התהליך בהצלחה.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.toenr.com