דרושים ללא ניסיון שכר גבוה – לא כל הנוצץ זהב

כל מי שמחפש עבודה נתקל במודעות דרושים אשר מבטיחות שכר גבוה גם לעובדים אשר אין להם ניסיון ,בסוג העבודה המוצעת.

כדאי להיות ערניים למודעות הללו כיוון שלא כל הנוצץ הוא אכן זהב ובמקרים רבים מדובר במהלכים אשר יש בהם הטעיה של הציבור לגבי גובה השכר.

דרושים ללא ניסיון 

המודעות הללו במקרים רבים מיועדות לסחוף אנשים למקומות עבודה שונים כדי למלא תפקידים שונים שבעיקר הם תפקידים זוטרים. מכיוון שהעובדים אינם בעלי ניסיון כלל בתחום שבו עוסקת החברה אזי גם שכרם יהיה נמוך.

יכולת הניסוח של מפרסמי המודעות היא מצוינת, אך לא תמיד העסקים הללו עומדים מאחורי האמירות שלהם והשכר אינו גבוה כמובטח במודעה.

אנשים אשר מחפשים עבודה, מגיעים חדורי מוטיבציה לראיון העבודה וכאשר הם שומעים את גובה השכר הם בדרך כלל מחליטים לעזוב את המקום ולחפש עבודה אחרת. 

מדובר במפח נפש עבור כל אדם אשר תלה תקוות במקום עבודה חדש אשר מבטיח שכר עבודה גבוה גם לאנשים חסרי ניסיון המעוניינים ללמוד תחום חדש ולהתקדם בחייהם ולכן העובדים הפוטנציאלים הללו יוצאים בתחושה מאד לא טובה גם בגלל שלא מצאו עבודה ראויה וגם בגלל ההתנהלות שגררה אותם לראיון עבודה ללא כל תכלית. 

פתרונות למציאת עבודה 

מי שנמצא בצומת דרכים ואינו יודע היכן לחפש עבודה ומהי העבודה המתאימה לו ביותר, כדאי שיתייעץ ויבקש הכוונה מקצועית, כדי למצוא את התחום אשר הוא המתאים לו ביותר.

במקרים כאלה רבים מתחילים לעבוד בתחום אשר הוצע להם כמו לדוגמה פרסום ושיווק דיגיטלי ובמקביל הם לומדים זאת בלימודי ערב כך שהלימודים התיאורטיים משתלבים עם הפרקטיקה במשרד ולאט לאט העובד מתחיל להיכנס לעניינים ולהבין את מכלול העשייה בתחום זה.

מקומות עבודה מוכרים

עובדים אשר מחפשים מקום עבודה, כדאי שישתדלו לעבוד במקומות מסודרים, חברות גדולות ומוכרות אשר בהן בדרך כלל פועלים על פי החוק בכל הקשור להעסקת עובדים ולתשלומים השונים אשר מגיעים לכל עובד, בהתאם לתפקידו ולגובה השכר אשר סוכם אתו.

רוצים לעבוד מהבית? כל הפרטים במאמר הבא.