התמחות במשפטים

עורכת דין

אחת השאלות שלא מעט אנשים אשר נדרשים לשירות של עורך דין שואלים את עצמם היא, כיצד בוחרים עורך דין, כיצד בוחרים עורכת דין אחת ולא שנייה, איך יודעים במי לבחור, איך יודעים מי האדם המתאים לתפקיד.

בישראל, כידוע, אפשרויות הבחירה הן רבות. אנחנו יכולים למצוא עורכי דין מסוגים וברמות שונות על פי הצורך. בין אם מדובר בעורכי דין צעירים או מנוסים, עורכות דין שעובדות באופן עצמאי או דרך פירמות של עורכי דין, עורכות דין שיש להן התמחות במגוון תחומים או בתחום אחד ספציפי ועוד.

מעבר לשאלות הנ"ל, יש שורה של שאלות שהן כלליות יותר, למשל, האם לבחור עורכת דין שזה עתה החלה את דרכה בתחום או עורכת דין שעוסקת בו כבר שנים רבות ואנחנו יכולים לסמוך על ניסיונה הרב, האם לבחור עורכת דין אשר יכולה להיות זמינה ונגישה אלינו בכל שעה ובכל יום או כזו שאנחנו נצטרך למצוא את עצמנו בתור, אחרי עשרות לקוחות אחרים, אחרי שהיא מטפלת בעניינם של גורמים נוספים ולא פעם נצטרך למצוא את עצמנו מול עוזרים ויועצים משפטיים, אשר יטפלו בעניינו ולא מול עורכת דין עצמה.

אחת הדרכים לבחור עורכת דין לעניינו היא, באמצעות המלצות וחוות דעת. לרשותנו עומדים לא מעט כלים שיכולים לספק לנו אותם. החל מהמלצות וחוות דעת באמצעות האינטרנט, מכרים, בני משפחה ועוד. אנחנו יכולים לברור את ההמלצות וחוות הדעת הטובות ביותר מבחינתנו ואז להכריע את מי אנחנו מעוניינים לשכור.

מן הסתם, המלצות וחוות דעת לבד לא יספיקו, אנחנו צריכים להיפגש ולהחליט, האם עורך או עורכת דין מסוימים טובים יותר עבורנו מאשר אחרים, בין היתר, באמצעות מפגש פנים אל פנים, הסבר קצר על התיק שעומד לפתחנו וכן לשמוע את הטקטיקה של עורך או עורכת הדין כיצד הם חושבים, שנכון לטפל בעניין שלנו. חשוב שנדע שהעניין יקודם באופן מהיר,  שכן כל דחייה ועיכוב, יכולים לעלות לנו כסף רב ויכולים לגרום לנו עוגמת נפש לא קטנה. לכן מומלץ לבצע את ההליך כמה שיותר מהר ובפשטות.

>> צרו קשר עם עורכת דין מומלצת בלינק http://www.avivitmoskovich.co.il