עו"ד רשלנות רפואית

מי אשם במצב?

כל מי שנזקק אי פעם לשירותיו של רופא, יודע שבסיום הטיפול חשוב לשמור את כל המסמכים אשר הוא קיבל מידיו של בעל המקצוע. רשלנות רפואית היא מצב שבו הגורם הרפואי שגה במתן חוות דעת, אבחון או טיפול כלשהוא. לא תמיד ברור שמדובר במקרה של רשלנות ועל כן כדאי לפנות לייעוץ של עורך דין שמתמחה בנושא זה. עורכי דין מומחים מכירים את הפרוצדורות השונות וידעו בדיוק מה צריך לחפש וכיצד לפעול על מנת להוכיח שמדובר ברשלנות כזו. כאמור כדאי לשמור את כל הניירת הרפואית שאתם מקבלים מגורמים רפואיים, זו תוכל לסייע לכם בהמשך הדרך.

איפה מוצאים עורך דין מומחה?

אם נקלעתם למצב שבו אתם זקוקים לטיפול של עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית, כדאי לפנות אל רשת האינטרנט ולחפש שם. עורכי דין רבים מחזיקים באתר אינטרנט פעיל שמציג את כל המידע הרלוונטי שאתם זקוקים לו. בנוסף, במקרים רבים האתר יכיל גם תקדימים שונים אשר עורך הדין הצליח לקיים. לא כל עורך דין מתאים לכם וכדאי מאוד לברר מה הוא הרזומה של עורך דין זה או אחר.

לעיתים תגלו שמדובר על עורך דין שעוסק בתחם סמוך לזה שאתם זקוקים לו ואז קיים סיכוי לכישלון בייצוג שלכם. בפגישה הראשונה עם עורך הדין הוא ישאל אתכם שאלות שונות אשר קשורות לטיפול שקיבלתם, יבקש מסמכים שונים וידאג להסביר לכם בדיוק באיזה מצב אתם נמצאים ומה המצב שלכם מבחינה משפטית.רשלנות רפואית

למה לא ללכת לבד?

תביעה משפטית עשויה להיות מורכבת מאוד ולא כל אדם ידע להביא את הטיעונים הנכונים בפני בית המשפט. אמנם לשכור עורך דין עשוי להיות השקעה יקרה למדי אך יש לזכור שאתם תובעים בסכומים גבוהים ובסופו של דבר כשתנצחו בתביעה תקבלו פיצוי הולם על הטרחה.

גלית קרנר היא עורכת דין אשר מתמחה בתחום של רשלנות רפואית. מדובר על בעלת מקצוע מנוסה שייצגה כבר מאות לקוחות והביאה לזכייתם בפיצויים גדולים. גלית ממוקמת במשרד איכותי ואמין שישמח לסייע לכם בכל נושא שאתם זקוקים לו. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.