נוטריון לרוסית – כמעט שפת אם

זה ידוע, שנות התשעים הביאו עמן את העליה המשמעותית ביותר בישראל. העליה הרוסית המאופיינת בתור העליה הגדולה ביותר בין היתר. העולים החדשים שהגיעו הם אכן דוברי רוסית שהגיעו מבירת המועצות לשעבר וגם מרוסיה.

הביקוש המשמעותי לשירות עורכי דין נוטריוניים עלה בצורה מאסיבית. אותם עולים היו זקוקים לשירות של עורך דין נוטריון לרוסית על מנת שיוכל לאשר, לנסח, לאמת ולתרגם מסמכים מסוימים שנדרשים מהם להציג במוסדות בהם קיים הליך בירוקרטי פורמלי.

עורך דין נוטריון יכול להתנהל כנוטריון ולקבל הסמכה פורמלית רק אם עבר את המבחן הנכסף של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. הגישה למבחן זה מתקיימת אך ורק אם לאותו עורך הדין קיים וותק של מעל לעשר שנים בתחום עריכת הדין. אחרת לא יוכל לגשת לבצע את המבחן הנכסף ואף ולקבל את ההסמכה הפורמלית להתנהל כעורך דין נוטריון במקרים ספציפיים אלו.   

לא כולם יודעים על השירות החשוב הקיים בתוך שירות זה ועל כן מבזבזים זמן יקר ומשאבים רבים. כאשר אזרחים פונים אל מתרגם מקצועי בנפרד, חיצוני, שאינו קשור לעורך הדין הם בעצם מבזבזים לא רק עוד זמן, אלא גם עוד כסף ומוסיפים לעצמם עוד התרוצצויות כאשר התרגום יכול להתבצע על ידי עורך הדין שנשכר לצורך קיום ההליך הבירוקרטי והגשת המסמכים הקבילים לבתי המשפט.

איך הופכים לעורך דין נוטריון

אם אתם עורכי דין ויש לכם וותק של מעל עשר שנים בתחום המשפטים אתם זכאים להגיע אל המבחן הייעודי מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. אם עברתם את המבחן בהצלחה כמובן שתוכלו לקבל את ההסמכה הפורמלית ואף לתרגם, לאמת, לנסח ולאשר מסמכים מסוימים שנדרשים על מנת להפוך אותם לקבילים להצגה בבתי המשפט. כך אתם לא רק תגוונו בתחומי העיסוק המשפטיים שלכם אלא גם תרחיבו את מאגר הלקוחות ותייצרו עוד רווח למשרד (שלכם, או של המעסיקים שלכם) ובנוסף גם תוכלו לשמש באופן רשמי כעורכי דין בנושא נוטריון לרוסית על פי הצורך שלכם כמובן.  

עורך דין נוטריון – לא רק גיוון בלקוחות, אלא גם רווחים

המסמכים הנדרשים מכם להצגה בבית המשפט בזמן ההליך הבירוקרטי חייבים לעבור תרגום, אימות, ניסוח ואישור על מנת להיות קבילים לשימוש זה. התהליך מתאים להתנהלות רק מול עורך דין נוטריון לרוסית על מנת שיטופל בצורה הכי מקצועית שיש, ובמינימום עגמת נפש. עורכי דין שלא יעברו את מבחן ההסמכה לא יוכלו להתנהל כעורכי דין נוטריוניים. חשוב לדעת, עורך הדין שהופך לעורך דין נוטריון הוא בעל יתרון רב לא רק עבור לקוחותיו, אלא גם מבחינת גיוון הנושאים בעיסוק המשפטי בין אם הוא עובד כעורך דין במשרד, ובין אם הוא עצמאי.