דיני נזקין

מדוע רישום סימן מסחר אונליין זו אופציה שכדאי להכיר?

כל מי שמתנהל בעולם העסקים מזה שנים מכיר את המונח הזה "סימן מסחר", אך מה הוא באמת אומר ואת מי התחום הזה צריך לעניין? כדאי לדעת שכאשר מדברים על סימן מסחר מדברים למעשה על הגנה שניתנת:

  • למילים
  • לשמות
  • לסלוגנים
  • לדמויות
  • לצלילים ועוד

אשר מזוהים עם מותג מסוים, כמו לדוגמה "קוקה-קולה" או כל מותג אחר שכולנו מכירים. לכן, אם גם אתם עבדתם קשה כדי לבנות את העסק שלכם ואת המותג שלכם, למה שלא תבצעו רישום סימן מסחר אונליין כדי להגן עליו? רישום כל סימן מסחר אונליין זו הדרך הכי טובה שיש להגן על מה ששייך לכם וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים, אז למה אתם מחכים?

איך מבצעים בפועל רישום סימן מסחר אונליין

רישום סימן מסחר אונליין מתבצע בכמה שלבים פשוטים הכוללים:

  1. מילוי של שאלון אונליין
  2. ביצוע בדיקה מקיפה שהסימן המסחר שאתם מבקשים לרשום עוד לא שייך לאף אחד אחר
  3. הכנה והגשה של בקשת לרישום סימן מסחר כולל אימות חתימה אונליין

עצם העובדה שאתם יכולים לעשות היום הכול באינטרנט חוסכת לכם הרבה מאוד זמן יקר כך שאין סיבה לסבך את הדברים. באופן כללי בהחלט ניתן לומר שאם תגנו על סימן המסחר שלכם ואם החברה שלכם נמצאת בצמיחה הרי שתקצרו את פירות ההשקעה הזאת תוך זמן קצר ביותר.

על איזו השקעה כלכלית מדובר?

כאשר מדברים על רישום סימן מסחר אונליין לא מדברים על השקעה כלכלית גדולה מידי כי למעשה המחיר יכול לעמוד על 1399 ₪ + מע"מ, סכום שלכל הדעות אינו מופקע. בנוסף לכך, מעצם העובדה שאתם רושמים על שמכם את סימן המסחר אתם מגנים על מה שבניתם בעשר אצבעות בכל השנים האחרונות, כך שאין בכלל מקום להתלבטות. רישום של סימן מסחר אונליין זו עבודה שלא הרבה חברות מקצועיות יכולות לבצע עבורכם בצורה מהירה ויעילה ולכן בהחלט כדאי יהיה לבדוק לאיזו חברה מקצועית אתם פונים.