פארק בבלי – כל מה שכדאי לדעת

שכונת בבלי הוותיקה בתל אביב מרחיבה את שעריה והיא למעשה מתחדשת באזור חדש ועכשווי. גם אתם מוזמנים להכיר מקרוב את השכונה ואת הייחודיות שלה. לטעום מהמרקם המיוחד שהולך ונוצר כאן באזור. כאן, במתחם מרכזי בלב תל אביב, צמוד לחורשה ולעצים הוותיקים שפורסים את צילם באזור כולו נבנים מגדלי המגורים החדשים. כדאי גם לכם להכיר מקרוב את הפארק וללמוד על המקום!

 

מה כדאי לדעת על פארק בבלי?

  • פארק בבלי משלב ערכים שונים בכפיפה אחת. אם חשבנו עד היום שמרכז וטבע אינם הולכים שלובי זרוע, אם חשבנו שמרכז הארץ הינה מילה נרדפת לעומס ולכבישים סואנים, מגיע פרוייקט פארק בבלי ומכיר לנו את המציאות מחדש. שילוב ייחודי ומפתיע לטובה בו נפגוש את עצמנו במרכז הארץ, אך מנותקים לגמרי מכל השאון המאפיין את העיר.
  • הדירות בפארק נבנות מתוך חזון להעניק לכל אחד מהרוכשים חווית מגורים נדירה באיכות שלא הכירו כמותה באזורים אחרים. המפרט הטכני עשיר וסגנונות העיצוב עכשוויים ומרשימים במיוחד. התוצאה היא דירות מושלמות שמתאימות לכל אחד לפי החלום האישי שלו.
  • בפארק בבלי נרקמת לה איכות חיים נדירה שתעניק לכל אחד, וגם לכם, את הימים היפים ואת השגרה הנעימה והמקבלת כל כך. כל זאת הודות לקהילה האיכותית שנוצרת כאן ומעניקה לכל אחד מהיחידים שבה אווירה, שותפות ואחווה מיוחדת.
  • כדי ליהנות מהטבע ומהנופים הקסומים לא צריכים להרחיק נדוד. בסמיכות לשכונה שולטת האווירה הטבעית, ובמרחק הליכה ניתן להגיע לפארק הירקון במסלול שכולו טבע ונוף.
  • כאן יש מענה כוללני לכל מה שאתם צריכים; חוויות לילדים ולמבוגרים, לובי מזמין וכל מה שצריך לאיכות חיים טובה במעטפת קהילתית תומכת, מחבקת ונעימה באמת. כל הטוב הזה ממתין לכם בפארק בבלי!

עורך דין הוצאה לפועל

בכל מה שקשור להליך הוצאה לפועל נדרש ידע וניסיון רב. לעורך דין הוצאה לפועל יש את הידע לעסוק בתחום, הוא בקיא בכל עניין המשפט, בעיקולים,

קרא עוד »

ייצוג במשפט פלילי

במשפט הפלילי, ייצוג הנאשם הוא אחד הגורמים החשובים ביותר. זהו גורם מרכזי למחלוקות בהליכים בבית המשפט. ניתן להגדיר ייצוג כיכולת ״לייצג את עצמו״ או אחרים

קרא עוד »