עורך דין תעבורה

מתי תזדקקו לשירותי עורך דין תעבורה?

הנהיגה היא נדבך חשוב בחייו של כל אחד והוא צורך חשוב בעצמאות של כל אחד מאיתנו לנסוע לכל מקום רצוי ובכל זמן. אם עקב עבירת תנועה כלשהי נפסל רישיון הנהיגה, הדבר יוצר בעייתיות אמיתית בחיי היום יום וגם פגיעה בפרנסה.

ייעוץ משפטי של עורך דין תעבורה 

עורך דין תעבורה מתמחה בכל מה שקשור לתחום התעבורה ולהתנהלות של הנהג מול הרשויות במקרה של עבירה. לאור הידע הרב שצבר עורך דין תעבורה לאורך השנים, הוא מכיר את כל הדרכים ואת כל המהלכים שיש לבצע, כדי להגן על הלקוח שלו בסיטואציות שונות.

עורך דין זה מטפל בכל הקשור לפסילת רישיון נהיגה עקב תאונת דרכים, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת סמים ועוד. בהתאם למקרה, הוא פונה לבית המשפט ומבקש לבטל את הפסילה או לצמצם את הזמן שלה למינימום האפשרי.

נהג אשר ביצע תאונות דרכים 

נהג אשר היה מעורב בתאונת דרכים אשר גרמה לפציעה או להרג של נוסעים או אזרחים אחרים, זקוק להגנה משפטית, כיוון שהוא לא יודע מה לומר בחקירה ואיך להתנהל מול בית המשפט.

לכן עורך דין תעבורה אשר ניצב לצידו, מדריך ומכוון אותו מתחילת הדרך מול כל הגורמים הללו. אין ספק שהנהג לא יידע מה לעשות ללא הגב המשפטי ואם יעשה זאת לבד, הוא לא יוכל להגיע להישגים של עורך הדין.

בתהליך מצליח עורך הדין לצמצם את תקופת פסילת הרישיון, מנסה לזכות את הנהג טרם הגשת כתב האישום כדי שלא ייפתח נגדו תיק פלילי, מצמצם את גובה הקנסות ומטפל בנושא הסדרי טיעון מקלים כדי לצמצם את ההשלכות של המקרה על הנהג. 

חשוב לבחור עו"ד תעבורה מומחה בתחום.

הקליקו למידע אודות שיטת הנקודות