מה זה איתור חייבים

תהליך איתור חייבים פרטיים וישויות עסקיות, מתחיל באיסוף מידע סיזיפי ולא פשוט, שיכול להיות במקומות שונים, החל מנבירה ברשתות חברתיות במותאמות לגיל החיים, וכלה ברישומי מידע בבנקים ובמערכות האשראי.

מה זה איתור חייבים

מה זה איתור חייבים? איתור חייבים כשמו כן הוא, אבל מיד נסביר יותר לעומק: ישנם אזרחים וישויות עסקיות כאלה ואחרות, אשר חייבים לקבל הודעה מגוף משפטי או פיננסי מסוים, אודות חובות ואף זכויות שעליהם לקבל באופן דחוף.

לא פעם חברות אלה מתייאשות בחיפוש אחר חייבים כרוניים שלא ניתן למסור להם מידע בדרך רגילה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ובמאמר זה, נרחיב על האפשרויות העומדות בפניהם.

 

חפשו בגופים ציבוריים

כדי למצוא את החייב שלכם, חקרו אחר מסמכים ציבוריים אודות החייב. רוב האנשים יתקשו לשלם משכנתא ללא חשבון בנק מסודר. לכן, אם לחייב שלכם יש משכנתא, סביר להניח שיש לו חשבון בנק.

משכנתאות הן מסמכים ציבוריים, הזמינים לבדיקה דרך משרדי הממשלה, לעיתים באותו המקום שבו נמצא בית המשפט.

אז אם אתם יודעים איפה יש לחייב שלכם משכנתא, יש לכם סיכוי טוב למצוא את הבנק שלו וכך, את שמו וכתובתו. יש עוד מסמכים ציבוריים רבים שיכולים לתת לכם רמז טוב לאיתור חייבים – החל מתקנון זניח שבו היה רשום החייב, ועד רישומים ושמות עסקיים ומסחריים.

 

עיינו ברשומות שלכם

אם היה לכם סכסוך עסקי עם חייב מסוים, יתכן שיהיה ברשותכם רשומות המציינות היכן מיקומו העיקרי של החייב שלכם.

למשל, אם הוא כתב לכם צ'ק, תוכלו לדעת באופן ברור יותר את פרטיו ולמצוא את מיקומו במהירות. אם זה לא ממש הספיק לכם, תוכלו לאתרו ברשתות החברתיות ואף במוסדות ממשלתיות מסוימות.

 

למידע נוסף וייעוץ מקצועי הכנסו עכשיו: https://www.uget.today/.