כיצד מתמודדים על רשלנות בלידה?

רשלנות בלידה יכולה להיגרם בשל פעולות שונות אותן יכול לבצע צוות רפואי, ואפל מטפלים ברפואה המשלימה. מלבד זאת רשלנות בלידה יכולה להיגרם כבר לפני הלידה, והיא נקראת רשלנות בהיריון, כאשר ישנם מקרים בהם האישה ההרה אינה מופנית לבדיקות החשובות, לסקירות הנכונות, וכמובן אינה מקבלת את כלל המידע והייעוץ הרצוי מהרפואיים שלה בזמן ההיריון.
אז אלו מקרים ישנם לרשלנות רפואית בהריון? וכיצד אפשר להתמודד עם מקרה שכזה? כל התשובות בהמשך.

דוגמאות לרשלנות בזמן הלידה

לצערנו כיום יש לא מעט דוגמאות לרשלנות שמתרחשת בזמן הלידה, כאשר בזמן הלידה יכולים להתרחש מגון תרחישים ביניהם: לידה מכשירנית שנכשלה, בחירת דרך לידה שאינה נכונה, אי מתן חמצן ליילד, סיבוכים שונים בלידה שמשפיעים על בריאות האישה, טיפול כושל, אבחון כושל, אי מתן סיוע ליולדת, התעלמות בטענות יולדת, העדר רופא מיילד בחדר הלידה, ועוד. 
בעת ההיריון כפי שהזכרנו, יכולים להתרחש מקרי רשלנות שונים כמו אי הפנייה לבדיקות, ניתוח כושל של בדיקות אולטרסאונד, מתן תרופות לא נכונות ואבחון לקוי.

אז כיצד מתמודדים עם רשלנות מסוג זה?

אם את מרגישה כי בזמן הלידה או ההיריון התרחשה רשלנות רפואית – חשוב שבתחילה תפני לקבלת שירותים של עורך דין רשלנות רפואית. עורך דין זה יוכל לשוחח עמך, להבין האם יש לך עילה לתביעה, הוא יסביר לך איזה גופים עלייך לתבוע ואת תהליך התביעה.
לאחר מכן תצטרכי לקבל את תיקך האישי מהמוסד שבו התרחשה הלידה, או מקופת החולים, תוך שאת כלל הממסכים והניירת על המוסדות השונים לנפק לך בכל זמן.

אם התברר כי יש לך עילה לרשלנות רפואית, חשוב שתעזרי בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית על מנת שתוכלי להגיש את התביעה בצורה נכונה ולהגדיל את הסיכויים לקבל את הפיצויים המגיעים לך ואת פסק הדין הנכון.
בנוסף ישנם עורכי דין לרשלנות רפואית שיסכימו לייצג אותך מול בית המשפט, תוך שהם נהנים רק מהאחוזים המשולמים להם לאחר הזכייה בכספי התביעה, והם אינם דורשים שכר בסיס לייצוגך מול בית המשפט.