מה זה אומר "מזונות מעוכבת"?

בעבר אנשים אשר התגרשו סבלו מאות קין והדבר היה נחשב למאוד נדיר וחריג בחברה הישראלית. אך כיום ניתן לומר כי המצב הוא שונה לחלוטין ויותר ויותר אנשים מבינים כי כדאי להם להתגרש וכי אין כל פסול בכך. אם לבן אדם רע בנישואין שלו והוא מרגיש שיהיה לו יותר טוב לבד או עם בת או בן זוג אחרים אזי אין ספק כי האופציה של גירושין צריכה לעמוד על הפרק. בכל מקרה אם אתם מחליטים להתגרש כדאי לכם לקחת בחשבון כי עליכם לעשות את הדברים בצורה יפה ונאותה. באותה נשימה אתם צריכים להיות בטוחים כי כל הזכויות שלכם נשמרות וכי אתם מקבלים את דמי המזונות המגיעים לכם לאחר חתימה על הסכם מזונות, בין אם אתם מקבלים חזקה על הילדים או לא משלמים דמי מזונות רבים מדי אם אתם נדרשים לשלם אותם.

האם המצב של מסורבת גט יכול להימשך?

אחד הדברים החמורים ביותר שיש בדת היהודית אשר מפלים את האישה בצורה נוראית זה העובדה כי יש את התחום של מסורבי גט. עליכם להבין כי זה ממש לא הוגן שיש אישה אשר תלויה לגמרי "בבעלה" שלה ויש לשנות את המצב הזה מן הקצה אל הקצה מכיוון שהוא מנציח תפסיה פרטיאכלית שעבר זמנה. על רקע זה יש לציין כי דמי מזונות מעוכבת אלו הם דמי מזונות אשר ניתנים לאישה אשר מסורבת גט ואשר חיה בנפרד מבעלה. על רקע זה יש לציין כי דמי מזונות אלו הם כמו פלסטר לחולה קשה וכי אי אפשר להשלים עם מצב שבו אישה לא מקבלת את הזכות לקבוע האם היא יכולה להתגרש או לא.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי אצל עורכי דין לענייני משפחה?

עליכם לדעת כי אישה אשר רוצה לקבל גט צריכה לפנות אל עורך דין לענייני משפחה וזאת מכיוון שעורך דין זה ישרת אותה בצורה הטובה ביותר שיש. למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://fmladv.co.il/. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הניסיון של העורך דין הוא קריטי להצלחה שלו וזאת עקב העובדה כי ככל שהעורך דין יותר מנוסה כך הוא ייצג את האישה בצורה יותר טובה.