נוטריון בתל אביב

נוטריון בתל אביב – חשוב שתדעו

להיות עורך דין בישראל היא משאת נפש של לא מעט ועריכת דין נחשבת מקצוע יוקרתי ומבוקש.

הדרך לתואר הנכסף, לסטודנטים, כרוכה בלימודים קשים של שנים רבות, בהתמחויות ובלילות ללא שינה, עד לרגע שבו יוכלו לקבל את התואר הנכסף. "הגעה לארץ המובטחת" עם קבלת התואר וההסמכה ללשכת עו"ד, היא תחילתה של דרך ארוכה ומאתגרת אפילו עוד יותר, שכן, עריכת דין הוא מקצוע לא קל ותובעני הדורש הרבה מאד משאבים וזמן, ומזמן אתגרים רבים ומגוונים.

בישראל בכלל ובמדינת תל אביב בפרט, פועלים לא מעט עורכי דין המתנהלים במשרדים כעצמאים, או כשכירים, אצל משרדים של אחרים. עורכי דין המעוניינים לשמש כעורכי דין נוטריוניים, נדרשים לעבור הסמכה נוספת, ייעודית, האפשרית אך ורק באמצעות מבחן מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין.

עורך דין נוטריון בתל אביב יש לא מעט. במקרים רבים תוכלו למצוא עורכי דין מהשורה, שהרחיבו את תחומי העיסוק שלהם והוסיפו גם התמחות כנוטריון. בעשותם כך, קיוו להרחיב את החשיפה שלהם ללקוחות נוספים, עם מגוון של שירותים משפטיים ולתרום בכך להכנסה משמעותית נוספת.

כפי שציינו עוד קודם, בשביל שעורך דין יוכל לשמש גם כעורך דין נוטריון, הוא נדרש לעבור מבחן הסמכה ייעודי, מטעם, לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. בשביל שעורך דין יוכל לגשת למבחן ההסמכה הזה, עליו להוכיח תחילה וותק של 10 שנים, לפחות, בתחום המשפטים. במידה ועבר את מבחן ההסמכה בהצלחה, יוכל לקבל את  ההסמכה הרשמית, ומעתה יוכל לשמש כעורך דין נוטריון ולהציע את שירותיו החדשים ללקוחות קיימים ועתידיים וליהנות מתוספת הכנסות משמעותית על ידי הרחבה וגיוון תמהיל שירותיו המשפטיים.

בתל אביב ישנם הרבה עורכי דין חלקם מפורסמים יותר ואחרים מפורסמים פחות ואחרים עורכי דין צעירים שרק החלו את דרכם, כך שאם אתם מחפשים אחר נוטריון בתל אביב לא תתקשו למצוא אחד.

מי הוא עורך דין נוטריון על פי חוק?

איך מוגדר עורך דין נוטריון בחוק? עורך דין שרשאי לעסוק כנוטריון, יהיה עורך דין העוסק בעריכת דין מעל עשר שנים והוסמך לכך, תנאי מקדמי יהיה כמובן הוותק של עורך הדין כנותן שירותים משפטיים, ולכן, זכאי לגשת אל מבחני ההסמכה כנוטריון. במידה ויעבור את המבחנים בהצלחה, יוסמך לאמת, לנסח ולתרגם מסמכים משפטיים מתאימים כך שיהיו קבילים בבימ"ש ובכל מקום אחר על פי כל דין.

מסמכים הנחתמים על ידי עורך הדין נוטריון שהוסמך לכך יהיו קבילים גם בבית המשפט. גם בתל אביב, לדוגמה, אין בעיה לאתר עורכי דין נוטריוניים היות וזאת עיר המרכזת באופן נוח מגוון גדול וזמין של משרדי עורכי דין מכל ההתמחויות, הגדלים והסוגים.

מתי נצטרך עורך דין המשמש גם כנוטריון?

אנשים הזקוקים לשירותי השגרירויות בתל אביב כדי לטפל במסמכים הנדרשים מהם לאימות. לעיתים נדרש גם לתרגם את מסמכים, כך שבפועל נדרש מתרגם מקצועי, לצורך כך אין טעם להעסיק שני נותני שירותים שונים למשימה זאת, עורך דין אשר הוסמך לשמש כנוטריון יוכל גם לתרגם ואפילו מומלץ שיתרגם היות והוא מטפל בכם ומכיר את פרטי המקרה שלכם.

לרוב סטודנטים שמגיעים לישראל מכל מיני מדינות בעולם, נדרשים לעבור תהליך אימות מסמכים לצורך רישום וקבלה ללימודים באוניברסיטאות השונות. גם אונ' תל אביב דורשת אישור, תרגום ואימות של מסמכים ספציפיים על מנת שהמועמדים ללמוד בה יוכלו להשלים את תהליך הרישום בהצלחה. בנוסף, עליהם להציג מסמכים רשמיים נוספים על פי הבירוקרטיה הנהוגה בישראל.

עורך דין שמוסמך לשמש גם כעורך דין נוטריון בתל אביב יכול לבצע ולהבטיח את קיום התהליך הזה באופן מהיר ויסייע משמעותית לסטודנטים.