ראיון עבודה

עורך דין לענייני עבודה ייעוץ לפני תביעה

עורך דין לענייני עבודה הוא הכתובת הן של המעסיק והן של העובד לפנות אליה עבור התייעצות בקשר למשהו חריג שקורה בעבודה עם העובד או המעסיק. לעיתים ניתן להסתפק במכתב אזהרה בלבד מעורך הדין לענייני העבודה בכדי שיסודר כל מה שלא תקין עם העובד או המעביד ולעיתים, אין מנוס מלהגיע לתביעה בבית משפט בכדי להסדיר את העניינים ולמצות את הזכויות

מתי מעביד יכול להיעזר בעורך דין לענייני עבודה?

מעביד יכול להיעזר בעורך דין לענייני עבודה כאשר הוא יודע שישנו עובד אשר מתרשל בתפקידו בכוונה בכדי שיפוטר ויקבל פיצויים. כמו כן, במידה והעובד איננו יכול לעבוד מסיבות כאלו ואחרות עוד באותה העבודה והוא דורש שיפטרו אותו בכדי שהוא יקבל את הפיצויים המגיעים לו ולא מוכן להתפטר לבד, יכול המעביד להתייעץ עם עורך דין לענייני עבודה. מלבד זאת, על כל מה שכרוך בהתנהלות העובדים מול המעביד ובזכויות העובדים השונות, יכול המעביד להתייעץ עם עורך דין לענייני עבודה. עור דין מעין זה רלוונטי כאשר המעסיק מעוניין לדעת על מה חשוב לשים דגש בהתנהלות מול העובדים וכיצד מתמודדים עם עובד אשר רוצה לתבוע את מקום העבודה או את המעביד עצמו מכל סיבה שהיא.

מתי עובד יכול להיעזר בעורך דין לענייני עבודה?

לכל עובד יש זכויות אשר מגיעות לו מתוקף עבודות במקום העבודה. במידה והעובד חש כי הוא נפגע באופן כלשהו במקום העבודה, כי הוא לא מקבל את זכויותיו או שהעבודה אשר נותנים לו היא מעבר למה שמותר על פי החוק לעבוד בתחום העבודה שבו הוא עוסק, הוא יכול לפנות להתייעץ עם עורך דין לענייני עבודה לגבי האם כדאי להגיש תביעה בכדי לקבל את זכויותיו וכן פיצוי הולם בגין העובדה כי זכויותיו כעובד ניטלו ממנו באופן מלא או חלקי. חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין לענייני עבודה הבקיא ומנוסה בתחום זה, בכדי שהוא יוכל להעניק לכם את הייעוץ הרלוונטי מתוך שקלול כל הנתונים וכן, להעניק לכם ייצוג משפטי בעת הצורך בבית המשפט במידה ובחרתם לתבוע את מקום העבודה או המעסיק. בעזרתו של עורך דין לענייני עבודה בעל ותק , ניסיון ומקצועיות בתחום, תוכלו למצות את זכויותיכם כעובדים באופן האידאלי.