בוררות

בוררות

אם אתם מקשרים את המושג 'בוררות' אוטומטית למשהו שקשור לעולם התחתון  או  לעולם הפשע, הרי שיש טעות בידכם. ברורות הוא מושג לגיטימי לחלוטין שמגיע מעולם המשפט החוקי והמדיני. הליך זה הוא הליך שנועד לחסוך הוצאות גדולות של עורך דין או הוצאות שקשורות לתשלומים לרשויות, כמו גם תשלום של הוצאות משפטיות. ההליך הינו חלק בלתי נפרד מעולמם של שופטים בדימוס, משפטנים ועורכי דין. 

אז מה זה בכלל בוררות? 

הליכי בוררות נועדו להביא שני צדדים להסכם והבנה. בוררות הוא הליך שקורה בדרך כלל בדלתיים סגורות, והוא נעשה באמצעות סיוע  של שופטים ומשפטנים שנחשבים מומחים בתחום אשר מיישבים סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט. הבורר – בעיקר בתחום העסקי – הוא אדם שקול ומתון שאינו מוטה לשום צד, והוא יבחן את דברי כול הצדדים, את הטענות, כמו גם את מערכות היחסים בין כול מי שיש לו קונפליקט עם אדם אחר ויספק החלטה שיהיה צורך להסכים לה, כך על ידי כל הצדדים. 

שירות בוררות מה הוא כולל

אם תבחרו שירות של בורר תוכלו לחסכון זמן כסף ומשאבים. בורר הוא אדם שיש לו כלים מיוחדים מקצועיים ותודעתיים שמספקים החלטות נבונות יותר, ובה בעת מספקות פתרון עבור כל קונפליקט. הבורר מבצע ביעילות ובמהירות את כלל ההליכים הדרושים לקבלת החלטה נכונה במגוון תחומים, החל מגישור בין בני זוג ובני משפחה עד לגישור כספי, ומתן החלטות לגיטימיות ונכונות עבור כל הצדדים. כדי לדעת יותר על הנושא כדאי לבחור במומחים ולקורא כמה שיותר אודות בוררות והיתרונות הטמונים בהליך.