עורך דין נדל"ן

קניית נכס עם עורך דין נדל"ן או לבד?

קניית נכס מערבת את אחת ההוצאות המשמעותיות בחיים ובירוקרטיה סבוכה המלווה בסיכונים כספיים וטעויות פוטנציאליות. כל הדברים הללו מובילים אנשים להשכרת שירותיו של מומחה בתחום, עורך דין נדל"ן

עורך דין נדל"ן – רכישת נכס מקבלן

באם החלטתם לרכוש נכס חדש למגורים מקבלן, אותו מומחה משפטי אשר הולך לייצג אתכם הוא זה שינהל את המשא ומתן אל מול המייצג של הקבלן. עורך דין נדל"ן יעבור על הסכם המכר ויבצע את כל השינויים הדרושים לטובתו של הלקוח וזאת עד שלב החתימה על הסכם המכר. חשוב לדעת שברוב המקרים חוזי המכר של הקבלן מנוסחים לטובת הקבלן ולכן חשוב מאוד להשתמש בשירותיו של עו"ד מנוסה בתחום הנדל"ן. בנוסף, אותו מומחה בתחום הנדל"ן יסייע ללקוחותיו בכל הקשור אל מיסוי מקרקעין כאשר המטרה היא הפחתת סכום מס הרכישה אותו יש לשלם. ההחלטה לחסוך בהוצאות ולוותר על השכרת שירותיו של עורך דין מקרקעין מומלץ יכול להוביל אתכם בקלות להוצאה גבוהה יותר בעתיד ולמפח נפש רציני.

קניית נכס יד שנייה – רק עם עורך דין

חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין נדל"ן גם בעת תהליך קניית נכס יד שנייה המיועד למגורים. שכן, עורך הדין הוא זה שדואג לטובת לקוחותיו בכל הקשור אל הסעיפים השונים בהסכם המכר, הסכום אותו משלמים לבסוף של מס הרכישה, הוא זה שידווח באופן מסודר לרשויות המס, ידאג לרישום הערה או הערות אזהרה, יבצע רישום של הזכויות שלכם וכל הקשור אל רישום משכנתא באם יש צורך. עו"ד מקרקעין עמיחי זלצר מכיר את החוק ואת הבירוקרטיה ויבצע את כל אותן בדיקות ופעולות אשר יבטיחו לכם קנייה בטוחה ומהירה של נכס יד שנייה. 

בהצלחה!