תביעה בגין תאונת עבודה

תביעה בגין תאונת עבודה

כל חד עלול למצוא את עצמו בסיטואציה בעייתית, בה הוא נפגע בתאונת עבודה. חשוב לזכור כי מדובר על תאונה שעלולה להתרחש בכל מקום ובכל מצב, היות וישנם לא מעט קריטריונים שונים המגדירים מהי תאונת עבודה. ברמת העיקרון, מדובר על תאונה שהתרחשה בזמן העבודה, במקום העבודה או בזמן ההגעה או החזרה מהעבודה. כלומר, אדם שנפל במדרגות בבניין המשרדים שבו הוא עובד, זכאי לקבל פיצויים בגין תאונת עבודה. הדבר נכון גם עבור תאונות שונות העלולות להתרחש בשירותים, במטבחון של המשרד או בכל מקום אחר בשטח העבודה. כמו כן, אדם שחזר הביתה מהעבודה והחליק בכביש, גם כן זכאי לתבוע פיצויים בגין תאונת עבודה. בכל מקרה, חשוב לא לגשת לתחום הזה בצורה עצמאית, אלא להיעזר בשירותיו של עורך דין לתאונות עבודה מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום.

תביעה בגין תאונת עבודה – כיצד לעשות זאת נכון?

חשוב להבין כי על מנת להגיש תביעה בגין תאונת עבודה, יש צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה שמגיע מהתחום, ומכיר את כל הניואנסים השונים שקשורים אליו. יש לזכור כי מדובר על תחום דינאמי, המלא בתקנות שונות ופסקי דין חדשים היוצאים על בסיס שבועי. לכן רק עורך דין שמגיע מהתחום, יוכל להיות בקיא בכל הדקויות שלו ולהתעדכן בכל פסקי הדין הרלוונטיים ביותר. כמו כן, עורך הדין יוכל להעריך את אחוזי הזכייה בתיק ולחסוך לא מעט זמן ואנרגיה, כאשר מדובר על תיק שסיכויי הזכייה שלו נמוכים במיוחד. מצד שני, כאשר מדובר על תיק משמעותי יותר, ניתן להיעזר בשירותיו של עורך דין זה, במטרה ליהנות מייצוג מקצועי ואמין. חשוב כמובן לבחור במשרד עורך דין בעל וותק וניסיון בתחום כמו יניר הראל ושות', היות והדבר מעיד על היחשפות למגוון רחב של מקרים שונים. כמו כן, כדאי תמיד לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, מאחר וזוהי דרך מעולה להתרשם מהמקצועיות והיחס של עורך הדין הנבחר.

לסיכום, תביעה בגין תאונת עבודה חייבת להתבצע באמצעות עורך דין מקצועי ומנוסה שמגיע מהתחום ומכיר את ההתנהלות של המערכת. רק עורך דין מסוג זה, יוכל להשיג עבורכם את סכום הפיצויים הגבוה ביותר.