עורך דין לתביעות נגד רופאי שיניים

איך לבחור עורך דין לתביעות נגד רופאי שיניים?

עורך דין היחיד שיכול לסייע למטופל שנגרם לו נזק בלתי הפיך עקב רשלנות רפואית של רופא שיניים, הוא עורך דין שמתמקצע בתחום זה.

עורך דין לתביעת רשלנות רפואית

בשנים האחרונות היקפי התביעות המשפטיות בנושא רשלנות רפואית נגד רופאים שונים עלתה באופן משמעותי. כל מי שעוסק בכך, חייב להיות מומחה בנישה ספציפית זו ולהכיר אותה על כל רבדיה.

עורך דין מומחה לתביעות בתחום רפואת השיניים כבר טיפל בכל הנזקים שעלולים לקרות בחלל הפה ולכן הוא יודע כיצד לפעול בכל עניין. הוא מודע להצלחות שלו בנושאים משפטיים שבהם הוא טיפל כך שיש תקדימים למצבים רפואיים ספציפיים. לכן בעת הגשת התביעה הוא נאחז בתקדימים הללו אם מדובר במקרה זהה, כדי ליצור תשלום גבוה ככל האפשר מחברת הביטוח של רופא השיניים שמבטחת אותו בביטוח אחריות מקצועית.

שלבי טיפול של עורך דין מקצועי

עורך דין לתביעות נגד רופאי שיניים בקיא בחומר באופן מדוקדק ביותר עד ירידה לפרטי פרטים. בנוסף לכך הוא מעסיק עובדים ויועצים מומחים שהם רופאי שיניים. הם אלו שמפענחים צילומי רנטגן של השיניים כדי להסביר באופן מקצועי את התוצאות של טיפולי שיניים בעייתיים ושל כשלים שקרו במהלך הטיפול.

בשלב הראשון עורך דין אורן הדר שומע את פרטי המקרה, מקבל חוות דעת מקצועית מאנשי המקצוע סביבו שהם בעלי ידע ומיומנות בתחום רפואת השיניים. בהתאם להמלצות שלהם הוא מכין את האסטרטגיה הנכונה ביותר כדי לתקוף מקרה זה ובהתאם לכך מגיש תביעה נגד רופא השיניים שגרם לנזק.

כל עורך דין אחר, גם אם הוא מתמחה ברפואה, אינו בעל ידע מעמיק כמו עורך דין המנוסה בנישת רפואת השיניים ולכן עדיף לפנות אליו.