10 הסיבות המובילות מדוע העסקה ישירה היא גישה חסכונית

מבוא: מהי העסקה ישירה?

העסקה ישירה היא מונח המשמש לתיאור הסדר העסקה שבו המעסיק והעובד מקיימים יחסי "כרצונו". המשמעות היא שכל אחד מהצדדים יכול לסיים את ההסכם בכל עת, ללא סיבה.

חוזה העבודה הישיר אינו מפרט את משך השירות או משך ההעסקה עבור תפקיד מסוים. העובד אינו חייב לעבוד מספר מסוים של שעות שבועיות, וכן אינו חייב לעבוד במשך זמן מסוים.

מדוע העסקה ישירה חשובה

העסקה ישירה חשובה כי היא מספקת יותר שליטה וביטחון לעובדים. כך הם מסוגלים להתפרנס ולהיות יציבים כלכלית.

העסקה ישירה גם גורמת לאנשים להרגיש בטוחים יותר בעבודתם מכיוון שהם יודעים שאי אפשר לפטר אותם בקלות כזו. זה מספק להם הרגשה של אמינות ואמינות בחברה.

כיצד מיושמת העסקה ישירה בארה”ב?

טיפול סיעודי הוא מקצוע מבוקש מאוד. בארצות הברית יש יותר מ-3 מיליון אחיות מוסמכות. אך עם הביקוש הגובר לצוות סיעודי, נוצר גם מחסור באנשי מקצוע מוסמכים. זה הוביל לעלייה בהעסקה ישירה של צוות סיעוד כאשר חברות מחפשות אחיות מוסמכות למילוי משרות הפנויות שלהן.

ישנם מספר יתרונות בהעסקת צוות סיעודי העסקה ישירה במקום לעבור דרך סוכנות או חברת כוח אדם. דבר אחד, תוכל להעסיק את האדם המדויק שאתה רוצה ולא תצטרך להסתפק במישהו שאולי לא מספיק מוסמך או שלא מתאים לתרבות החברה שלך. תוכל גם לנהל משא ומתן על שכר והטבות ישירות עם האדם במקום שסוכנות תעשה זאת בשמך. ולבסוף, תקבלו גישה למועמדים מוסמכים שמחפשים כרגע עבודה מיד במקום לחכות לרשימה ארוכה של מועמדים מסוכנויות וחברות כוח אדם, שיכול לקחת שבועות או חודשים עד שהם ימצאו מישהו מתאים לתפקיד.

מהם היתרונות של העסקה ישירה?

העסקה ישירה היא נוהג נפוץ בענף הסיעוד. זה מספק יתרונות רבים לאחיות וגם לחברה.

היתרונות של העסקה ישירה:

– עלות נמוכה יותר לחברה

– שביעות רצון גבוהה יותר מהעבודה לאחיות

– טיפול איכותי יותר לחולים

עדיין יש מקום לאחיות עקיפות אפילו עם ביקוש לעובדים ישירים

נותני שירותי סיעוד עדיין מבוקשים גם עם עליית הסיעוד הישיר. הסיבה היא שאחיות לא רק נחוצות לעבודה בחזית, הן נדרשות גם כדי לספק תמיכה אדמיניסטרטיבית ושירותים אחרים.

ספקי שירותי סיעוד עדיין ממלאים תפקיד חיוני בתעשיית הבריאות. הם מספקים תמיכה אדמיניסטרטיבית, הדרכה ושירותים אחרים לבתי חולים ומתקני בריאות אחרים. למידע נוסף על השירות בקרו באתר isavta.co.il