עו"ד מומחה מכרזים

איך בוחרים עו"ד מומחה מכרזים

עורך דין המומחה במכרזים הוא עורך דין שנועד לבצע את כל הבדיקות הקשורות למכרז, הוא זה שמכין את האישורים הנדרשים, עורך מסמכים מול קבלני משנה, מפקח על מכרזים, ומלווה את מגישי המכרז בתהליך.

כיום ישנם מגוון עורכי דין המתמחים במכרזים, אבל כיצד מכל עורכי הדין המציעים את שירותיהם. אבל כיצד ניתן למצוא עורך דין מעולה? הכנו לכם כמה טיפים לבחירה נכונה:

בקיאות במקצוע

כאשר אתם בוחרים עורך דין העוסק במכרזים, יש לוודא כי לעורך הדין בקיאות במקצוע. עורכי דין מסוג זה עליהם להבין את כל הקשור לתאגידים, חברות, מוסדות ועוד המציעות מכרזים לקבלנים ולחברות, כמו גם שעל עורכי הדין לדעת את כל הקשור להסכמים שבמכרז, הכנת אישורים, בדיקות חוזים, ניסוח מסמכי מכרז ועוד.

ניסיון

שימו לב כי עורך הדין הינו בעל ניסיון בליווי אנשי עסקים וחברות בתהליך הגשת המכרז. אם אתם ראשים של תאגידים ומוסדות גדולים, אתם בוודאי גם כן זקוקים לעורך דין העוסק בפיקוח על מכרזים וכזה שיכול לבצע עריכת הסכמים מול קבלני משנה. בשל כך חשוב לבחור עורך דין בעל ניסיון בתחום שילווה אתכם בין אם אתם מציעים את המכרז או אלה המגישים את ההצעות במכרז.

המלצות

דרך נוספת לקבל שירותים טובים של עורכי דין העוסקים במכרזים היא באמצעות המלצות. חפשו עורכי דין שחברות גדולות ועסקים המליצו עליהם, וחפשו המלצות בקטעי עיתונות ובאתרי אינטרנט העוסקים במכרזים.

שירות

כאשר אתם בחרים עורך דין טוב שימו לב כי הוא מקנה לכם את כל השירותים הקשורים לתחום כמו שירותי הכנה משפטית לכנסים, בדיקת מסמכי המכרז, הגשת הצעה, ניתוח מסמכים, וליווי שוטף בכל הדרך עד לקבלת המכרז או לאחר קבלת המכרז לידיכם.

אז אם אתם מחפשים אחר עורך דין מוצלח שילווה אתכם בכל תהליכי המכרז, ההצעות וההגשות – זה הזמן למצוא עורך דין מוביל בתחום.

לעוד מידע על עו"ד מומחה למכרזים, בקרו באתר https://www.omerdekel.co.il/